Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Nawilżacz Smartmi 2 - sterowanie z panelu wyświetlacza przestaje działać

Campanelli
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim. Szukałem długo podobnego tematu, ale nie trafiłem do tej pory na podobny więc proszę o pomoc.

Zakupiłem nawilżacz Xiaomi Smartmi Evaporative Humidifier 2 z polskiej dystrybucji ze sklepu Avans.

Po kilku godzinach od włączenia pojawił się problem ze sterowaniem z panelu wyświetlacza przedniego - wyświetlacz nie reaguje. Nie reaguje ani na włącznik i przełącznik trybu pracy ani na ściemniacz panelu. Można sterować dopiero po wyłączeniu urządzenia z prądu. 

Aby to naprawić, zainstalowałem na swoim telefonie z Androidem aplikację Mi Home ze sklepu play i po ponownym włączeniu urządzenia, sparowałem je ze swoim smartfonem i zainstalowałem najnowsze oprogramowanie 2.2.1.0017. Z aplikacji można z powodzeniem sterować i wszystko działa niemal bez opóźnienia, ale problem niereagującego panelu na urządzeniu pozostał. W aplikacji mam oczywiście wyłączone CHILD LOCK. Router, do którego mam podłączony wifi od nawilżacza to Horizon z UPC, ale nie sądzę, by miał to większe znaczenie, ponieważ problem pojawił się przed połączeniem nawilżacza z telefonem.

Próbowałem również zainstalować aplikacje jeszcze raz, zmieniając kraj na NIEMCY, ale bez skutku. Dalej po kilku godzinach panel wyświetlacza traci czucie:)

Czy wiecie, gdzie leży problem i jak go naprawić?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...