Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

różnice w czasie w automatyzacji

pasazer
 Share

Recommended Posts

Mam gniazdka Xiaomi i bramkę v3.

Nie wiem dlaczego ale jak ustawiam automatyzację, że gniazdko ma się włączać lub wyłączać o danej godzinie to czasami trzeba to ustawić z przesunięciem 6 godzin, a czasami nie. W efekcie ciężko to poplanować.

Chciałem, by gniazdko się wyłączyło o północy to musiałem ustawić godz "18.00". A z drugiej strony gniazdko się ma włączyć o 10.00 i tu muszę zostawić 10.00. Bez sensu - bo to się zmienia przy edycji i zapisaniu. Więc nawet jak mi się wydaje, że dobrze posyatwiałem to jak coś potem edytuję (np. dodaję dzień tygodnia) to potem nie wiadomo w jakiej strefie się zapisze.

I druga sprawa - chciałem, by coś się wykonało w piątek i w sobotę to w harmonogramie muszę ustawić sobotę i niedzielę...

Ktoś się z tym spotkał?

Albo zaloguj bramkę na CN i popierz aktualizacje,albo zaloguj bramkę z czasem China na telefonie. Jak to zrobic znajdziesz na forum 

W skrócie usuń bramkę, zmień w telefonie strefę na Chiny/Pekin. Zaloguj bramkę. Po zalogowaniu odłącz z prądu,jak bedzie odłączona zmien strefę w telefonie na prawidłową . Podłącz bramkę do prądu. 

Edited by piteron

4 godziny temu, piteron napisał:

Albo zaloguj bramkę na CN i popierz aktualizacje,albo zaloguj bramkę z czasem China na telefonie. Jak to zrobic znajdziesz na forum 

W skrócie usuń bramkę, zmień w telefonie strefę na Chiny/Pekin. Zaloguj bramkę. Po zalogowaniu odłącz z prądu,jak bedzie odłączona zmien strefę w telefonie na prawidłową . Podłącz bramkę do prądu. 

Dziękuję! Który wariant lepszy? Aktualizacja przez CN czy zmiana czasu w telefonie?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...