Jump to content
  • Recently Browsing   1 member

rezmus

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)

Recommended Posts

A tak z ciekawości nic się nie nagrzewa? Zastanawiam, się czy to nie wadliwa partia. 

Dziś lub jutro na innym mieszkaniu podłącze na gniazdkach z pomiarem mocy i dam znać jak to wygląda :)

Nie nie nagrzewa sie. Normalnie po 5 minutach przechodz w standby,gaśnie  wyswetlacz w aplikacji mam ze jest w stanie  standby a pradu zżera  nie wiadomo na co. Dzisiaj tez podpiolem do gniazdka Mi z pomiarem i to samo ok 60w poboru. Jak sprawdzisz daj znać. Mam jeszcze trochę  czasu na zwrot

Panowie mam problem z żarówką Yeelight color eu i włącznikiem ściennym, bezprzewodowym aqara. W automatyce miałem na 1 klik żarówka włącz/ wyłącz i działało ok. Dziś zacząłem grzebać przy scenie i zapętliło mi się tak, że każdy pojedynczy klik włącza żarówkę. Gdy zgaszona włącza a gdy się świeci ułamek sekundy mrugnie jakby i dalej świeci tzn. nie wyłącza jej a powinien. Sparowałem żarówkę na nowo, wykasowałem całkiem scenę , czyszczenie pamięci podręcznej, instalacja apki na nowo, scena od początku zbudowana na 1 klik włącz\ wyłącz i bez rezultatu. Dalej gdy wygaszona 1 klik zapala ale gdy świeci 1 klik nie gasi. Jakby to zapętlenie gdzieś na serwerze zostało. Walczę od południa i dalej kicha. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

Na pewno reset bramki pomoże (10x przycisk) , ale mi ostatnio pomogło skasowanie sceny i odłączenie bramki od prądu. Mam dużo sprzętu, a reset to długie programowanie.... 

• Thanks 1

Posted (edited)

Człowiek chce za szybko i edytor mi zwariował, w każdym razie..

@Levy wielkie dzięki, pomogło jak ręką odjął. Jakże proste a jak skuteczne. Wtyczka wyjęta i tadam 😀

Edited by Nowak
problem z edytorem

Posted (edited)

Nic z tych rzeczy. Wszystko ok. 

Edited by Nowak

Jak ustawię ciemny motyw w całym miui to też na normalnym mam poprawnie

Posted (edited)

Zna ktoś z was listę zmian w Aqara Hub wersja cn, oczywiście aktualizacja na serwerze Chiny

Screenshot_20200425-122831_Mi Home.jpg

Edited by jurislawek

Posted (edited)
2 godziny temu, michal01 napisał:

Czy Wy też macie ciemne tło podglądu temperatury? Wersja mod 5.6.78.

Screenshot_2020-04-25-10-16-20-193_com.xiaomi.smarthome.jpg

Mam ten sam problem. OxygenOS i ciemny motyw. Wcześniej działało ok, teraz nie mogę nic przeczytać. 

Edited by Gravis

jak ktos szuka kamerki outdoor to jest dobra cena na N1 od imilab. z kodem ALIWIOSNA5 (5/35 USD) mozna zejsc ponizej 30 USD.

Screenshot_2020-04-27-20-48-51-911_com.alibaba.aliexpresshd.png

• Like 1

pepper.

jesli ktos ma bramke mesh i szuka tanio zarowek to sa 5w/500lm 4 sztuki za 17.68 USD (4.42 USD/sztuka) z kodem ALIWIOSNA3. dziala dobrze z mi ble/mesh hub, automatyzacja lan.

Screenshot_2020-04-28-01-53-47-066_com.alibaba.aliexpresshd.png

Widzę że chińczyk już kombinuje z zamówieniem i nie chce wysłać, a tobie rezmus? (Chodzi o kamerę)

tak, cena byla za dobra chyba ;) mi sie z kasa nie spieszy, wiec poczekam do konca czasu moze wysle ;)

Teraz, rezmus napisał:

tak, cena byla za dobra chyba ;) mi sie z kasa nie spieszy, wiec poczekam do konca czasu moze wysle ;)

Ja tak samo poczekam, podobno można napisać do centrali Aliexpress jeśli sprzedawca zasłania się pandemią i nie wysyła cebulowej przesyłki a inne w normalnych cenach realizuje :) Założę się, że jakby się zamówiło w tej cenie co jest aktualnie na stronie to by wysłał :)

No cóż szkoda dajcie znać jak coś. Dzięki za cynka rezmus. 

Uważajcie bo miałem parę zamówień opłaconych i niby wysłanych a nie przyszły. Teraz założyłem spory po 60 dniach aby zwrócili kasę. Jeden zakombinował wczesniej że przeprasza i że towar jest w drodze więc wycofałem spór a Ali zmieniło ponownie ilość dni na 60 więc jak nie przyjdzie nic to będę mógł reklamować po 90 dniach dopiero.

Posted (edited)

Mam takie pytanie. 

Ostatnio kupiłem sobie kamerkę z aliexpress a potem xiaomi air purifier 3h. Chciałem oba urządzenia mieć na jednym koncie więc użyłem moda z pierwszego posta. Niestety potem pobrała mi się aktualizacja ze zmodowanej apki oprogramowania do oczyszczacza powietrza i oczyszczacz nie chce się łączyć z urządzeniem, zarwano w zmordowanej apce jak i w oryginalnej nie ważne czy w z chińską lokacją czy polską. 

Poczytałem o tym i wydaje mi się że po prostu pobrał się jakiś dziwny chińska wersja softów nie działająca na europejskich urządzeniach. Jest jakaś opcja cofnięcia tej aktualizacji, przywrócenia ustawień fabrycznych albo naprawienia tego?  Błąd wywala taki jak na zdjęciach 

unnamed.jpgunnamed2.jpg

Edited by jakswier