Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również z tego drugiego linku. Cena 2000 plus 1100 montaż ale widzę że cena rośnie - kupowałem poza allegro (na allegro była po 2150).

Na razie jestem zadowolony na mieszkaniu 60m szybko się chłód rozchodzi, zobaczymy jak przy upałach. Przyznam że oba moduły są ciche. 

Oficjalnie mówią że do 35m powinno dać radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Potwierdzam mam ten mini przycisk Aqara z dwoma funkcjami: 1 klik i 2 klik .. myślę że wymienię go na ten z 4 funkcjami. Co do MC mi dość fajnie się to używa, choć 90 i 180 stopni niekiedy trzeba powtórzyć ;). Za to obrót wokół własnej osi do ściemniania lampki nocnej mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to pytanie ale pracuję tylko na iOS i z powodu usunięcia mojego urządzenia wcześniej zainstalowanego na CN ( a urządzenie z EU ) to dzisiaj dorwałem jakiegoś Androida i chciałem zainstalować najnowszego moda. Niestety nie chce mi się zainstalować pomimo tego że zaakceptowałem przy instalacji że jest z innego źródła. Czy muszę coś jeszcze zrobić w telefonie aby to się zainstalowało ? Dzięki z góry za info.

 

Ok, nie ma tematu. Wyczyściłem pamięć wewnętrzną, reset telefonu i instalacja na nowo ok. Poszło. Poustawiałem automatykę i teraz mogę używać już tylko iOS.

Stary Android przydał się na chwilę ?

Edytowane przez Terminator007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piteron napisał:

Jeśli  ktoś  chce swoje czujniki schować to mam namiar na człowieka  z drukarką  3D

P/s

Teraz trzeba jakąś  automatyzacje wymyśleć???

20200419_003341_001.jpg

20200419_003257.jpg

20200419_003358.jpg

20200419_003552.jpg

Super ten domek, wejdzie mi ten okrągły czujnik ? Ile kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

jesli ktos chce kupic taka tania kamerke na zewnatrz (IP65)

http://pl.aliexpress.com/item/4000767986646.html

to po update firmware mozna ja sparowac na eu i ostatnio tez na eu dziala wykrywanie ruchu z powiadomieniami push w chmurze. pewnie ma to zwiazek z tym, ze bedzie sprzedawana oficjalnie globalnie od czerwca (info leak z twittera).

EVt9f6-VAAA3Rf9?format=jpg&name=large

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, piteron napisał:

Jeśli  ktoś  chce swoje czujniki schować to mam namiar na człowieka  z drukarką  3D

P/s

Teraz trzeba jakąś  automatyzacje wymyśleć???

20200419_003257.jpg

Kto ma drukarkę ten sam sobie druknie :P

https://www.thingiverse.com/thing:3029737

lub stojak do domu

https://www.thingiverse.com/thing:3076607

Tak z ciekawości z czego drukował? z PLA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lector

Mam wrażenie  ze to ten sam  czlowiek

@Pad

Cene ustala  sprzedajacy.  Ja w tym nie  pośrednicze

@rezmus

Czyli wtyczki teraz będą się automatycznie aktualizować? Co z sytuacją jak mam podmieniane na starsze wersje. Co do  kamery to kupilem w ciemno czyli rozumiem  ze po aktualizacji ruszy  normalnie na EU i będzie  tak samo funkcjonalna  jak na CN?Dzieki za info o Miflora trzeba zamówić  parę sztuk? Ryżowar  z polskiej dystrybucji normalnie  dziala na modzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rezmus napisał:

nie wiem, ale pewnie teraz nie mozna blokowac update pluginow. jak bedzie aktualizacja to znow podmienisz. kamera dziala na eu po update fw, rice cooker powinien dzialac.

Extra lada dzień  wszystko zjedzie i bedziemy gotować  te tony ryżu ?i nagrywać czy miekki czy twardy. Co do pluginów  to oczywiście można  podmienić  tylko czy czasem  nie bedzie tak ze jak wykryje starszą  wersję  to bedzie caly czas aktualizował  do nowej

Edytowane przez piteron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...