Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)

rezmus

Recommended Posts

45 minut temu, Pat napisał:

Piteron ja mam realne 8 pro od niedawna i mam androida 11. Żadnych problemów, ja bym bardziej niestety obwiniał Xiaomi i ich nakładkę w telefonie. Z tego co słyszałem opinie ludzie co raz bardziej narzekają na ich zagmatwany system...oni są do wszystkiego zdolni niestety, nawet rozwalając swoje

Bardzo możliwe ze to Miui bruździ. Ogólnie od momentu aktualizacji praktycznie z MH nie da się korzystać . Tak jak napisałem po kliknięciu w jakiegokolwiek urządzenie trzeba czekać ponad 30 sek az pojawi się cokolwiek. Po kliknięciu w zakładkę automatyzacje nie dzieje się nic a po dłuższej chwili że program nie odpowiada.Ogolnie jedynie co na plus to ze w końcu jako tako powodomienie dochodzą,reszta jest praktycznie nie do użycia. Wieczorem spróbuję ze stockowym MH.  

Screenshot_2021-06-27-20-40-34-313_com.xiaomi.smarthome.jpg

• Developer

ja mam moda na Androidzie 11 na Mi10 od prawie roku i generalnie nie ma problemu, jedyne co nie działa i to od samego początku to klonowanie MH reszta jest ok, na Androidzie 10 wszystko śmigało bez zarzutu

• Like 1

2 godziny temu, michal01 napisał:

Czy komuś też zniknęły sceny z automatyzacji, czy tylko mi?

Minęło kilka minut i się wczytały wszystkie 🤔

Jesli Masz to usuń katalog logs .U mnie pomogło

Panowie fakt że napisałem ze to wina Androida 11 bo zbiegło się to z aktualizacją. Ale Teraz sam sprawdziłem ma kilku innych telefonach innych producentów tez z Androidem 11 i mogę wysnuć wnioski ze to wina Miui. Od momentu instalacji MH działa jak chce , żeby cokolwiek włączyć trzeba czekać po kilkanaście sek na reakcję ze strony interfejsu.Jedno co działa dużo lepiej to pushe, powiadomienie jest max z 5 sek zwłoką

Posted (edited)

Witam, 

Mam pytanie, posiadam Xiaomi Air Purifier pro EU (tzn. jest jeszcze w drodze) zainstalowałem mi home mod, podczas pierwszego połączenia żeby móc skorzystać z automatyzacji mam wybrać region chiny czy w tej wersji 6.7.605 mogę wybrać polska? 

Edited by Arczi88

Usuń oba,a następnie odinstaluj urządzenie i sparuj ponownie. Ewentualnie usuń folder z nowszą datą.Od którejś aktualizacji i u mnie robily się dwa podfoldery i nie chciał załadować pluginu

Hej, od wczoraj nie łączą się z wifi bramki lumi.gateway.v3 na serwerze China. XH mod 6.7.605 przez co nie działają mi urządzenia dziecięce.

Ktoś ma podobne objawy?

Robiłem już usuwanie i dodawanie ponownie ale po chwili i tak przechodzą w offline.

• Developer

co do samej podmiany pliku to ostatnio duzo osob ma taki problem, ze plugin ulega uszkodzeniu po podmianie. zwykle pomaga zmiana managera plikow na cos innego. moze to wina nowych wersji androida.

• Like 1

Godzinę temu, rezmus napisał:

co do samej podmiany pliku to ostatnio duzo osob ma taki problem, ze plugin ulega uszkodzeniu po podmianie. zwykle pomaga zmiana managera plikow na cos innego. moze to wina nowych wersji androida.

Od 11 brak jest dostępu do katalogu Android. Ja miałem mega problemy ze wszystkim po przesiadce na 11,nawet klikając w automatyzacje zawieszał sie MH,pluginy ladowaly się bardzo długo,a jak nawet interfejs sie załadował to nic nie można bylo zrobić. Pisałem juz o tym ze coś musi być z katalogiem "logs",po jego usunięciu wszystko wróciło do normy. Ale wystarczy go utworzyć na nowo i znow szopki się dzieją