Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)

rezmus

Recommended Posts

Usuń oba,a następnie odinstaluj urządzenie i sparuj ponownie. Ewentualnie usuń folder z nowszą datą.Od którejś aktualizacji i u mnie robily się dwa podfoldery i nie chciał załadować pluginu

Hej, od wczoraj nie łączą się z wifi bramki lumi.gateway.v3 na serwerze China. XH mod 6.7.605 przez co nie działają mi urządzenia dziecięce.

Ktoś ma podobne objawy?

Robiłem już usuwanie i dodawanie ponownie ale po chwili i tak przechodzą w offline.

• Developer

co do samej podmiany pliku to ostatnio duzo osob ma taki problem, ze plugin ulega uszkodzeniu po podmianie. zwykle pomaga zmiana managera plikow na cos innego. moze to wina nowych wersji androida.

• Like 1

Godzinę temu, rezmus napisał:

co do samej podmiany pliku to ostatnio duzo osob ma taki problem, ze plugin ulega uszkodzeniu po podmianie. zwykle pomaga zmiana managera plikow na cos innego. moze to wina nowych wersji androida.

Od 11 brak jest dostępu do katalogu Android. Ja miałem mega problemy ze wszystkim po przesiadce na 11,nawet klikając w automatyzacje zawieszał sie MH,pluginy ladowaly się bardzo długo,a jak nawet interfejs sie załadował to nic nie można bylo zrobić. Pisałem juz o tym ze coś musi być z katalogiem "logs",po jego usunięciu wszystko wróciło do normy. Ale wystarczy go utworzyć na nowo i znow szopki się dzieją

• Developer

wrzuc screen, albo filmik co nie dziala dokladnie, bo nie uzywam tego. na android11 najlepiej zrobic katalog /vevs/files/ i tam beda ladowane wszystkie pluginy (trzeba dac uprawnienia do storage przy instalacji).

30 minut temu, rezmus napisał:

sprawdzilem i moja 391 wciaz dziala. zobacz moze starsza apka, czy sparuje.

Zainstalowałem soft 117, oraz apkę MiHome_5.9.2_63112_vevs.apk . Udało się sparować kamerę na serwerze PL. Niestety nie wyświetla obrazu z komunikatem "Connection timeout, retry after checking unobstructed".

Wyłączyłem kamerę i zainstalowałem soft 391. Kamerka mi znikła z listy sparowanych urządzeń ...

4 minuty temu, rezmus napisał:

zobacz stara apka, czy 391 mozesz sparowac. ewentualnie na czas aktualizacji wylacz na chwile net na routerze gdzie masz kamere.

Co zrobiłem dalej. Zrobiłem ponowne parowanie 3 sek reset z dołu i sparowałem już na 391 na PL. Działa! 

6 godzin temu, rezmus napisał:

wrzuc screen, albo filmik co nie dziala dokladnie, bo nie uzywam tego. na android11 najlepiej zrobic katalog /vevs/files/ i tam beda ladowane wszystkie pluginy (trzeba dac uprawnienia do storage przy instalacji).

Jednak jest key areas, tylko w innym miejscu. Zrobienie files w vevs rozwiązuje problem z androidem 11.

Nie mam tylko śledzenia ruchu.