Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, piteron napisał:

Czy zauważyliście ze w grupach żarówek Mesh robionych w MiHome pojawił się włącznik na kafelkach. Wydaje mi się że to od dzisiaj taka zmiana

IMG_20200929_130506.jpg

@piteron grupa którą zaznaczyłeś była chyba robiona w Yeelight a ta obok czyli KINKiETY TV w MiHome. Czy się mylę?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 minut temu, piteron napisał:

Ja już testowo zostaje na różnych. Ale faktycznie najbardziej brakowało mi włącznika z kafelka. Jak tam prace nad GH. U mnie nadal nie działają rutyny

Ja znów przepiąłem się na grupę zrobioną w Yeelight (potwierdzam włącznik jak pisałeś), żeby była obsługa z GH. U mnie działa jedna rutyna Dzień Dobry. Prosta, choć edytowana przeze mnie i jednak działa. Reszta bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć @rezmus jest szansa, że funkcjonalność uruchamiana poniższym parametrem zacznie działać "flag_geofence_condition", u mnie nie zaczytują się mapy, może coś źle robię i zdradź proszę do czego służy kolejny "flag_external_files"
i jeszcze jedno włączenie "flag_weather_condition" działa jednak dostępne są tylko chińskie lokalizacje, czy to można zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

geofence u mnie tez nie dziala, moze jakies miui eksperymentalne dodaje taka mozliwosc. external files jest dla android 11 gdzie nie ma dostepu do Android/data/ i nie mozna pluginow podmienic, wtedy chyba trzyma je w vevs. pogoda tylko chinskie miasta, tak samo sunset/sunrise, ale ludzie z tych samych szerokosci geograficznych lub majacy kwiaty z tego korzystaja (po korekcie strefy czasowej).

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...