Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 minuty temu, rezmus napisał:

przeniesc na cn i sprawdzic? ;)

tak, o tym myślałem, ale nie do końca rozwiąże to mój problem, potwierdzę zapewne, że dodam na CN, ale nie chcę zostawać na tym regionie, a po sparowaniu razem z bramką urządzeń z nią powiązanych na EU nie przeniosę bo będę ją musiał zresetować, mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla rezmus

Mam klimatyzator, podmieniłem main.bundle ten który podałeś w którymś wątku. Jak wchodze w urządzenie to widać tylko temperature. Czy jest jakaś możliwość aktywacji aby można było wybrać tryb pracy np. chłodzenie, grzanie, osuszanie, nadmuch... Można ją tylko włączyć na ekranie startowym ale uruchamia ostani wybrany tryb.

Screenshot_20200416-182711_Mi Home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
28 minut temu, KristofX napisał:

@rezmus myślałem jeszcze o dodaniu go do sekcji list_locale_override w custom.json, ale może błądzę, proszę wyprostuj mnie :)

jesli nie paruje lub niby paruje, ale brak na liscie to xiaomi wycina to gniazdko na poziomie chmury. tak samo jest z light sensor sparowanym z aqara hub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kazek81 said:

Pytanie dla rezmus

Mam klimatyzator, podmieniłem main.bundle ten który podałeś w którymś wątku. Jak wchodze w urządzenie to widać tylko temperature. Czy jest jakaś możliwość aktywacji aby można było wybrać tryb pracy np. chłodzenie, grzanie, osuszanie, nadmuch... Można ją tylko włączyć na ekranie startowym ale uruchamia ostani wybrany tryb.

Screenshot_20200416-182711_Mi Home.jpg

Opcje pojawia się gdy włączysz klimatyzator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kazek81 napisał:

Pytanie dla rezmus

Mam klimatyzator, podmieniłem main.bundle ten który podałeś w którymś wątku. Jak wchodze w urządzenie to widać tylko temperature. Czy jest jakaś możliwość aktywacji aby można było wybrać tryb pracy np. chłodzenie, grzanie, osuszanie, nadmuch... Można ją tylko włączyć na ekranie startowym ale uruchamia ostani wybrany tryb.

Screenshot_20200416-182711_Mi Home.jpg

 

13 godzin temu, prazak napisał:

Opcje pojawia się gdy włączysz klimatyzator

Mowicie o tej klimatyzacji?

https://xiaomi-mi.com/news-and-actions/smartmi-full-dc-inverter-air-conditioner-a-sophisticated-and-a-smart-air-conditioner/

 

https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-xiaomi-split-klimatyzacja-3-5kw-wifi-8438743516?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Jak tak to pare pytan:

1. Gdzie kupiliscie i za ile ?

2. Ile kosztowal montaz ?

3. Jak sie sprawuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi link - dokładnie od nich kupiłem, dopiero wczoraj było uruchomienie, instalacje sam sobie przygotowałem a instalator tylko mi skrócił rurki miedziane, wykonał próżnie i uruchomił układ hydrauliczny (gazowy). Pamiętaj że zmieniły się jakiś czas temu przepisy i jako osoba fizyczna nie kupisz klimatyzatora musisz mieć certyfikat fgaz. Jeśli chodzi o działanie - to chłodzi, dodatkowo możliwość sterowania przez aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącznie z wszystkim 2600 nie przekroczyłem (ale płaciłem jeszcze jak była tańsza), klima zamontowana na korytarzu wieje po całości, wg specyfikacji do 35m2 ale w domu na większej powierzchni wydaje mi się że też się sprawdzi. Wczoraj mierzyłem ją i przy chłodzeniu 700-800W

Edytowane przez kazek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...