Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

[MOD] Xiaomi Home (Mi Home)

rezmus

Recommended Posts

• Lector changed the title to [MOD] Xiaomi Home 5.5.25 (Mi Home)
  • Lector pinned this topic
W dniu 13.06.2019 o 10:17, Lector napisał:

Ale chyba zmodowany system, przynajmniej pamiętam ze tak kiedyś było.

Są jeszcze aplikacje deweloperskie. Tylko one po tygodniu są odinstalowywane zdalnie.

Zawsze uważałem że iPhone to takie upośledzone ;)

Dla przykładu w dwóch korporacjach w których robiłem to aplikacje do poczty/corpo komunikatora były do zainstalowania z linku, a nie z apple store. Chodziło tu o to, żeby uniknąć serwerów push od appla - wiadomo po co. Żeby nie było używam andka i ios - kazdy ma swoje plusy i zalety. Chociaż tak jak gdzieś wcześniej pisałem - mi home chodzi lepiej na ios.

W dniu 8.06.2019 o 17:09, rezmus napisał:

Jest to zmodyfikowana aplikacja, która obsługuje wszystkie urządzenia na każdym regionie.

Miałem dziś trochę czasu i zaktualizowałem moda do najnowszego mi home 5.5.25 oraz lista urządzeń z 08.06.2019. nie testowałem za długo, gdyby się coś sypało (co działało wcześniej) to proszę o info.

https://ufile.io/rz5fllg3

Ok pobrałem ten plik, w jaki sposób zainstalować go na iphonie?

• Developer

jak widac 6 na 56 silnikow AV wykrywa adware (pua/pup). osobiscie sie nie martwie ;) jesli ktos ma watpliwosci polecam oryginalne oprogramowanie podpisane kluczem producenta.

Edited by rezmus

12 minut temu, rezmus napisał:

jak widac 6 na 56 silnikow AV wykrywa adware (pua/pup). osobiscie sie nie martwie ;) jesli ktos ma watpliwosci polecam oryginalne oprogramowanie podpisane kluczem producenta.

Oczywiście, zgadzam się :) po prostu chciałem zapytać się mądrzejszych ode mnie, bo ja się na tym nie znam. A wole zapytać, niż potem zalowac ;) W takim razie wielkie dzięki za wrzutkę!

Hej używam powyższego moda i mam problem z podłączeniem żarówek Ikea tradfri. Kupiłem żarówki gu10 warm White i e14 spectrum w aplikacji je widzę ale jak próbuje dodać to pokazuje mi że nie posiadam bramki, a ja oczywiście posiadam. Ktoś pomoże?

Mam pytanie, czy w przypadku tego moda kamera wykrywa Wam ruch? U mnie niestety nic nie wykrywa i nie zapisuje mimo ustawienia na najwyższą czułość. (edit) widzę, że powiadomienia działają w momencie, kiedy przełącze się na Chiny. No ale wtedy nie mogę połączyć się z kamerą przez 4g. Jak nie urok...

Edited by bonku

W dniu 27.06.2019 o 16:23, bonku napisał:

Mam pytanie, czy w przypadku tego moda kamera wykrywa Wam ruch? U mnie niestety nic nie wykrywa i nie zapisuje mimo ustawienia na najwyższą czułość. (edit) widzę, że powiadomienia działają w momencie, kiedy przełącze się na Chiny. No ale wtedy nie mogę połączyć się z kamerą przez 4g. Jak nie urok...

Mam to samo..... 

• Developer

wczoraj wyszla na china aktualizacja, ktora w changelog ma rozwiazanie problemow z polaczeniem, zrob ewentualnie aktualizacje i zobacz jak chodzi.

ta kamerka jest dostepna oficialnie na china i eu. mozesz zobaczyc oryginalna apka jak dzialaja powiadomienia / wykrywanie ruchu na tych 2 regionach?

Edited by rezmus

Do bramki na serwerze China udało mi się dodać odkurzacz EU ale problem mam z powiadomieniami tz. ich brakiem:

Pytanie czy jest jakaś różnica na jaki serwer się logujemy i dodajemy poszczególne urządzenia z różnych rejonów?

Wielkie dzięki za program zapowiada się nareszcie wszystko w jednym bez aplikacji klonujacych:-)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept