Jump to content
rezmus

[MOD] Xiaomi Home 5.5.25 (Mi Home)

Recommended Posts

Jest to zmodyfikowana aplikacja, która obsługuje wszystkie urządzenia na każdym regionie.

Miałem dziś trochę czasu i zaktualizowałem moda do najnowszego mi home 5.5.25 oraz lista urządzeń z 08.06.2019. nie testowałem za długo, gdyby się coś sypało (co działało wcześniej) to proszę o info.

https://ufile.io/rz5fllg3

• Like 4
  • Thanks 4

Wydzieliłem, aby można było łatwo znaleźć zmodowaną aplikacje.

Jak to nie nikt nie podziękuję, dla mnie @rezmus to geniusz. Dzięki Jego pracy mogę używać wszystkich posiadanych urządzeń bez żadnego kombinacji. 

Czy w iOS możesz instalować aplikacje z poza marketu?

Chyba nie.

Ale chyba zmodowany system, przynajmniej pamiętam ze tak kiedyś było.

W dniu 13.06.2019 o 10:17, Lector napisał:

Ale chyba zmodowany system, przynajmniej pamiętam ze tak kiedyś było.

Są jeszcze aplikacje deweloperskie. Tylko one po tygodniu są odinstalowywane zdalnie.

Zawsze uważałem że iPhone to takie upośledzone ;)

Dla przykładu w dwóch korporacjach w których robiłem to aplikacje do poczty/corpo komunikatora były do zainstalowania z linku, a nie z apple store. Chodziło tu o to, żeby uniknąć serwerów push od appla - wiadomo po co. Żeby nie było używam andka i ios - kazdy ma swoje plusy i zalety. Chociaż tak jak gdzieś wcześniej pisałem - mi home chodzi lepiej na ios.

W dniu 8.06.2019 o 17:09, rezmus napisał:

Jest to zmodyfikowana aplikacja, która obsługuje wszystkie urządzenia na każdym regionie.

Miałem dziś trochę czasu i zaktualizowałem moda do najnowszego mi home 5.5.25 oraz lista urządzeń z 08.06.2019. nie testowałem za długo, gdyby się coś sypało (co działało wcześniej) to proszę o info.

https://ufile.io/rz5fllg3

Ok pobrałem ten plik, w jaki sposób zainstalować go na iphonie?

jak widac 6 na 56 silnikow AV wykrywa adware (pua/pup). osobiscie sie nie martwie ;) jesli ktos ma watpliwosci polecam oryginalne oprogramowanie podpisane kluczem producenta.

Edited by rezmus

12 minut temu, rezmus napisał:

jak widac 6 na 56 silnikow AV wykrywa adware (pua/pup). osobiscie sie nie martwie ;) jesli ktos ma watpliwosci polecam oryginalne oprogramowanie podpisane kluczem producenta.

Oczywiście, zgadzam się :) po prostu chciałem zapytać się mądrzejszych ode mnie, bo ja się na tym nie znam. A wole zapytać, niż potem zalowac ;) W takim razie wielkie dzięki za wrzutkę!

Hej używam powyższego moda i mam problem z podłączeniem żarówek Ikea tradfri. Kupiłem żarówki gu10 warm White i e14 spectrum w aplikacji je widzę ale jak próbuje dodać to pokazuje mi że nie posiadam bramki, a ja oczywiście posiadam. Ktoś pomoże?