Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Parowanie na dwóch urządzeniach


Zbujc4
 Share

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się czy jest jakiś sposób aby sparować zegarek z dwoma urządzeniami? Ogólny zarys potrzeby jest taki aby przełączyć sparowanie "w locie" z telefonu na iPod'a. 

Gdzieś doszukałem się że wystarczy się zalogować na konto i teoretycznie powinno działać lecz to tylko teoria, ewentualnie czy jest jakiś sposób na wyświetlenie kodu QR aby sparować sobie urządzenie bez Factory Defaults. Używam WOs romu by Klaudii, w niektórych romach widziałem że jest była dodana opcja "show QR" lecz nie chciałbym zmieniać dla tej opcji OS'a.

 

Nie znalazłem takiego tematu, jeśli już jest to nie krzyczcie :)

Edited by Zbujc4
Link to comment
Share on other sites

Dąże do wykluczenia korzystania z telefonu podczas aktywności gdyż iPod mi w zupełności wystarcza. Najbardziej to by mi potrzebne było do obsługi muzyki oraz było by fajnie mieć sport / sen sync,  rozumiem że telefon i zegarek paruje przez bluetooth ale aby funkcjonował data sync muszę sparować z aplikacją (przynajmniej w Amazfit Watch) a dodanie zegarka w Mi Fit też wymaga sparowania z Amazfit Watch,  przynajmniej do tego doszedłem próbując.  Nie miałbym problemu z przeparowaniem urządzenia jeśli była by możliwość pokazania QR bez resetu zegarka. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...