Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Ax3000

stwie224
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam ten sam problem i niestety nie ma dobry info. Poniżej wrzucam przetłumaczony przez translator wpis oraz link do oryginału.

Integracja routerów w MiHome wiąże się z wieloma ograniczeniami zarówno z firmware samego routera, jak i z chmury.  Jeśli twój model nie zadziałał od razu z modem - po prostu zostaw ten pomysł.  Jeśli uznasz, że jest to absolutnie konieczne, aby je udostępnić - kup model wydany dla Twojego regionu i używaj go z aplikacją giełdową w tym regionie.  Nie ma innych łatwych opcji.

#mihome_faq #router 

https://t.me/kapiba/200404

• 2 weeks later...
20 minut temu, JanDomPol napisał:

Ja nie moge dodac nawet po zmianie regionu na polski?, tak jakby zapiemtał mi chinski, co mozna zrobic?

Musisz zainstalować xiaomi home ze sklepu google i dopiero go dodać na modowej u mnie też nie dodawało. 

Ja nowy jestem modowa to ta przetobiona, czy dobrze rozumiem?

W modowej nie ma znaczenia jaki region wybieram, beda dodawac mi sie urzadzenia czy tak?

Musze odinstalowac modowa i zainstalowac z google i wybrac region polski? i wtedy pojdzie?

26 minut temu, stwie224 napisał:

Musisz zainstalować xiaomi home ze sklepu google i dopiero go dodać na modowej u mnie też nie dodawało. 

29 minut temu, JanDomPol napisał:

W modowej nie ma znaczenia jaki region wybieram, beda dodawac mi sie urzadzenia czy tak?

Musze odinstalowac modowa i zainstalowac z google i wybrac region polski? i wtedy pojdzie?

Tak modowa to ta przerobiona u mnie  region Polska i śmiga. 

Edited by stwie224

3 godziny temu, stwie224 napisał:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...