Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś przeczytał dział oprogramowanie,  to znalazłbys tam temat o wersji PL softu na Stratosa i to że jest w fazie testów, więc będzie udostępniony w odpowiednim czasie. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorrki nie widziałem tego tematu...

Jak tylko dotrze do mnie zamówienie odezwę się bo chciałbym dostać się do testów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem że pracujecie nad wersją PL ale teraz widząc postępy to będzie gotowa wcześniej niż przesyłka dotrze. 

Nic nie pozostaje tylko zamawiać. :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam nastepujący problem. Po uruchomieniu zegarka pokazuje się kod QR. Próba sparowania zegarka z aplikacją w telefonie kończy się fiaskiem (na androidzie dostaję info, żebym ściągnął apkę z "China mainland app store", na iOS wyskakuje info o błędzie skanowania.

Jedyna funkcja, która działa w zegarku to tarcza z cyferblatem (po przysłonięciu całego zegarka). Naciśnięcie któregokolwiek przycisku powoduje powrót kodu QR.

Spotkał się może ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sparowanie tylko z wersją chińską aplikacji - ile tych pytań jeszcze będzie?

Chiński ROM = Chińska aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, jasna sprawa, że trzeba ściągnąć Chińską apkę. Jak tylko dostać się do Chińskiego sklepu? Zakładać nowe konto w chińskim adresem? Jakimś VPNem? Wybaczcie, jeśli pytanie jest banalne w swojej naturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na androida masz u nas forum w dziale Aplikacje.

Na iPhone z tego co wiem zmień region na Chiński i pobierz aplikacje, po instalacji ustaw taki jaki miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podpinam się pod ogólną dyskusję o Amzfit2. Czy ładowanie tylko z portu USB komputera (w chińskiej dokuentacji znalazłem 5v 0,3A - nie wiem co to bo to tylko chińskie krzaki ;-) )?

Edytowane przez mrozek2002

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

od wczoraj jestem posiadaczem wersji chińskiej (2.0.10.0 ) ze zmianą na 2.0.8.0 PL jeszcze się zastanawiam. Ale póki co nie potrafię ogarnąć synchronizacji aktywności.

Testowałem przy bieganiu i chodzeniu i nie wiem co zrobić by wyniki były  widoczne w aplikacji na telefonie, czy to się powinno dziać automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie synchronizacja działa automatycznie. Jednak ja zrobiłem "aktualizację" z romu CN 2.0.10.0 do PL 2.0.8.0 i nie żałuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się połapalem ;) to przez chińskie krzaczki, zamiast zapisać odrzucałem. Też zmieniłem na 2.0.8.0 PL i nawet połączyłem że Stravą. Nic więcej nie potrzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można połączyć z stravą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierw parujesz zegarek z chińską aplikacją Amazfit Watch, potem trzeba ją odinstalować i zainstalować aplikację z Google play.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pytanie z innej beczki. Nie udała mi sie aktualizacja mojego Amazfita 2 i na ekranie wisi ciągle logo Amazfit. Czy jest jakaś szansa naprawa tego czy pozostaje tylko oprawienie w ramkę i powieszenie na ścianie?

Edytowane przez Czaja188

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak się nie udała, z jakiego systemu na jaki aktualizowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.03.2018 o 18:28, mrozek2002 napisał:

U mnie synchronizacja działa automatycznie. Jednak ja zrobiłem "aktualizację" z romu CN 2.0.10.0 do PL 2.0.8.0 i nie żałuje. 

Czy dobrze rozumiem, że zrobiłeś najpierw chińską aktualizację do 2.0.10.0, a później wgrałeś PL 2.0.8.0 i wszystko Ci działa dobrze? :D
Pytam, bo ja miałem oryginalnie wersję od nowości 2.0.0.10, ciągle mi wyskakiwało, że jest update, więc go zrobiłem do 2.0.10.0 i z tego co ludzi pytałem, to mówili, że na 2.0.10.0 ten PL rom 2.0.8.0 nie będzie działał... Proszę o szybką odp ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie działał, bo też tak robiłem, ale jest już nowa wersja PL 2.0.11.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Fabcio napisał:

Czy dobrze rozumiem, że zrobiłeś najpierw chińską aktualizację do 2.0.10.0, a później wgrałeś PL 2.0.8.0 i wszystko Ci działa dobrze? :D
Pytam, bo ja miałem oryginalnie wersję od nowości 2.0.0.10, ciągle mi wyskakiwało, że jest update, więc go zrobiłem do 2.0.10.0 i z tego co ludzi pytałem, to mówili, że na 2.0.10.0 ten PL rom 2.0.8.0 nie będzie działał... Proszę o szybką odp ;D

Zegarek przyszedł w wersji 2.0.10.0 wgrałem na to 2.0.8.0 PL. Działa bez obaw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiał ktoś jakieś paski do stratos? I czy z pace będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z Pace pasują wszystkie paski, rozstaw jest ten sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę, czy w zegarku mogę ponownie wyświetlić QR kod po synchronizacji z apka?

przeinstalowałem aplikację z chińskiej na polską na telefonie i zgubiłem połączenie. Niestety apka woła o QR a zegarek nie został odłączony przeze mnie wcześnie. Niestety w zegarku nie znalazłem ponownego wyświetlenia tego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Tarano napisał:

Powiedzcie mi proszę, czy w zegarku mogę ponownie wyświetlić QR kod po synchronizacji z apka?

przeinstalowałem aplikację z chińskiej na polską na telefonie i zgubiłem połączenie. Niestety apka woła o QR a zegarek nie został odłączony przeze mnie wcześnie. Niestety w zegarku nie znalazłem ponownego wyświetlenia tego kodu.

ustawienia fabryczne zegarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego się właśnie obawiałem  ;(

i nie ma innej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest inna opcja, na forum masz tools od @Lector w nim możesz wywołać kod QR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi