Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

alban7314
 Share

Recommended Posts

@Lector -wiem , że tolerujesz jednodniowe drenaże baterii ale dla mnie jest to dziwne i nie bardzo to rozumiem.

Kurcze szkoda ze nie ma żadnych narzędzi którymi można by było sprawdzić uruchomione procesy itp. Przecież nie mówimy tu o kaprysach rzeczy martwych , coś w oprogramowaniu powoduje drenaże i musi być na to sposób.

Ja dziś muszę rozpiąć Redmi 2 . Do tej pory mam zużycie baterii na poziomie mniej niż 1%/h co wydaje się dobrym rezultatem. Na weekendzie restetuje moj phone i co najgorsze nie przywracam kopii zapasowej (ehhh masakra) i zobaczymy co się będzie działo.

Tak na marginesie GearBest napisał , że jeżeli chcę mogę im odesłać zegarek i jeżeli stwierdzą , że to DOA  to odeślą nowy i zrefundują wysyłkę , no ale trzeba być pewnym , że u nich podczas sprawdzenia też nie będzie działał poprawnie co jak się okazuje może być problemowe...

P.S.

@Lector - ja cież kręcę , to Ty masz łeb jak sklep jeżeli takie rzeczy piszesz w notatniku , nawet jeżeli to Notepad++ to wciąż nie to samo co IDE . Wielki szacunek za Twoją pracę...

Edited by Luk_Xmi

@Luk_Xmi @Lector

Dzisiaj w ciągu dnia przez ok. 10h spadło mi tylko 10% baterii ale pilnowałem żeby telefon był zawsze w zasięgu zegarka i żeby nie tracić połączenia. 

Wniosek jest taki, że albo trzeba mieć cały czas połączenie albo ręcznie wyłączać aplikacje jak chcemy rozłączyć, bądź wiemy,  że będziemy za daleko od telefonu, ponieważ jak połączenie zostanie utracone to nasz piękny zegarek panikuje i traci dużo energii na poszukiwania swojego przyjaciela :)

Napiszcie co sądzicie o tej teorii. 

Pozdrawiam

@Firstnice94- no tak to mniej więcej wygląda , u mnie jeszcze występuje problem nagminnego rozłączania się telefonu... Sam tak bez niczyjej pomocy.... Oraz zdecydowanie mam problemy z przywróceniem zerwanego połączenia. Sprawdź czy u Ciebie podobnie się dzieje ;)

Edited by Luk_Xmi

• Administrator

U mnie dziś 1h od ładowania i spadło 6%, przez jakieś 2 godziny jechałem samochodem gdzie telefon łączy się po bluetooth radiem. Czyli mogło zrywać połączenia z zegarkiem.

@Lector odnośnie zrywania połączenia bluetooth słyszałeś może że MIUI 9 ma jakieś problemy z bluetoothem ? Z tego co widziałem w zeszło tygodniowym releasie to mieli wprowadzić jakieś poprawki , może przez to mam jakieś problemy... 

@Firstnice94 jakbyś jeszcze mógł wyjść poza zasięg i po powrocie obserwować czy po ponownym SAMOCZYNNYM połączeniu wszystko jest ok ?

AA onto ci chodzilo, masz możliwość pisania dobrej grupy ? Może na prośbę wrzuca ...

A tak na marginesie jak dziś pazerność Twojego zegarka ? Bo mój od wczoraj po rozparowaniu z Redmi 2 dziala z moim jak złoto ... Miałem wczoraj restart robić ale zauważyłem że działa więc się wstrzymałem...

Edited by Luk_Xmi

O tak , zdecydowanie mi się ten update podoba. Szczególnie file manager baaardzo mi tej funkcji brakowalo

Kurcze czy ta aplikacja w końcu przesyła jakieś dane na chmurę czy nie ? Póki co straciłem historię przebieżek...

Edited by Luk_Xmi

@Lector - kurcze widzisz moja apka nic nie pobiera. Pisze synchronizacja z chmura ale straciłem wszystko. 

Za to zegarek dziś działa dobrze . Ostatnio jak sie cieszyłem że dziala jak należy to skończyło mi się kiedy wszedłem do biura . W biurze zaczął zjadać baterie. Zacząłem nawet podejrzewać że to może kwestia WiFi których tam jest ze 30... 

Może o nie wprost o Pace, ale jeśli ktoś chce mieć naprawdę długi czas na baterii to polecam model BIP. Kupiłem osobie z rodziny i w trybie podstawowym (kroki+sen+tętno czasami + zegarek zawsze oczywiście) wynik jest powalający - 50 dni działania i 33% baterii.

• Administrator

Tak, ale Pace super wygląda, nie to co Bip ;)

U mnie bateria wygląda tak.

Screenshot_2018-04-08-13-26-03-299_com.huami.watch.hmwatchmanager.thumb.png.9803d4dc582f36bd03ced91d037ab1b2.png

Aplikacja jak już pisałem u mnie synchronizuje się z Mi Fit, a w ustawieniach widzę możliwość dodania konta Stravy.

To prawda wygląd Bip-a oraz proporcje wyświetlacza do obudowy dyskwalifikują go na starcie :/ , nawet ta bateria nie pomaga. No chyba , że go nosić tylko w trakcie uprawiania sportu to wtedy się zgodzę ;) .

@Lector - muszę pokombinować. Konto MiFit zostało założone przy instalacji programu AmazWatch ? 

Działa Ci może ten File transfer ? Bo u mnie jakoś nie bardzo

• Lector pinned this topic
  • Lector unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...