Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

alban7314
 Share

Recommended Posts

18 minut temu, Lector napisał:

@Lector - dzięki za wskazówkę

@Axon - raczej zegarek z rozbudowanymi funkcjami do smartwatcha to mu daleko (brakuje funkcjonalności jak transfer plików po sieci, odbieranie poąłczeń itp. jaka radość z tego , że zegarek poinformuje mnie , że dostałem wiadomość skoro nawet za jego pomocą nie mogę na tą wiadomość odpisać ?). Na szczęście tego nie potrzebowałem, jak już pisałem wcześniej, kupowałem ze względu na 

1 - baterię

2 - gps

3 - mp3

4 - Nie mogę zapomnieć , że zaimponował mi Always on Display - jest genialny

I tak masz rację , zamierzam naładować go parę razy jeszcze i zobaczyć co się będzie działo.

@Gravis - cieszę się, że twój egzemplarz działa poprawnie i nie musisz siać zamętu. Oby tak dalej ...

A , no cóż nie robiłem bo skoro nie mieszałem nic w sofcie a ustawień tam też nie za wiele to jakoś nie widziałem potrzeby żeby mu factora zrobić.

@Gravis - dzięki, też Cię lubię ;)

Ok , zrobiłem co pisaliście, zobaczymy rezultat jutro , dzieki za pomoc

Edited by Luk_Xmi
  • Like 1

Ogólnie to wygląda tak, tryb samolotowy chyba działa poprawnie bo zużywa około 10%/24h ale każda inna aktywność drenuje baterie .(Wczoraj na 5 minut trybu sport zeszło 6%baterii a dziś w trybie połączenia z telefonem to aż szkoda gadać :/). 

Dzięki za radę , może uda się  go zareklamować ...

Przez ostatnie 2 dni zaobserwował, że zegarek zużywa około 1% baterii na h (może trochę mniej) i nagle zaczyna połykać procenty. Reset telefonu powoduje przywrócenie stanu, w którym bateria zużywa się o 1% na h. Musiałem tylko obserwować jak zużywa się bateria np. Wczoraj przez pierwsze 10h zużył 8% potem nagle, przez 40 min. kolejne 8%, reset tel. i wszystko wróciło do normy na noc zostawiłem zegarek na poziomie 78% trybie samolotowym Auto 22:00 do 6:30. Dziś po nocy było 74% ale szybko (w 1,5 h) spadło do 64%. Kolejny reset telefonu . od ponad 3h spadło o 3%. Teraz jest 61% po 28h od naładowania. Oczywiście ustawienia tel.: stała synchronizacja z tel., powiadomienia e-mail, sms, inne.. (oprócz nocy), bez auto podświetlenia przy podniesieniu ręki, wibracje średnie.

Potwierdza się zatem czyjaś opinia, że problem może leżeć po telefonu a nie samego zegarka. (mój tel. to Huawei Mate 10 light)

No dobra ja mam Redmi Pro i zgodzę się z opinią że to może być wina telefonu chociaż muszę tu dodać że przed parowaniem telefon fajnie chodził i przechodził w tryb czuwania bez problemowo po sparowaniu jest prawie non stop wybudzony :/. A czy ktoś mógłby sprawdzić zużycie baterii w trybie sport i bez parowania z telefonem ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Drenaż baterii ustał około 2h temu aktualnie zużycie około 1%/h w trybie parowania..

Edited by Luk_Xmi

Aha no to znacznie mniej niż przewiduje specyfikacja ale i tak ponad 2x lepiej niż to co u mnie :/

Dzięki za info

Haha jak tylko napisałem że drenaż zakończył się , to rozpoczął się na nowo :/ w 40 minut 11% a niby nic się nie zmieniło ledwo użyłem telefonu aby tu coś napisać a zegarkiem wogole się nie bawiłem. Troszkę to losowe jest...

Dobra jak co to będę edytował następnym razem. Factory było i parowanie było i po tym się pogorszyło niestety. 

Ogólnie zauważyłem że jeżeli aplikacja na phonie jest wyłączona to baterii nie bierze aż tak bardzo ale wtedy urządzenia tak na prawdę nie są chyba sparowane ? Po uruchomieniu aplikacji bateria znika w oczach...

@Axon - być może masz rację i będę musiał to zrobić (co mnie oczywiście nie cieszy) ale przypadkiem zauważyłem że system włączył oszczędzanie baterii w aplikacji  AmazWatch a z tego co mi wiadomo w MIUI trzeba to wyłączyć całkiem aby zapobiec ciągłemu wybudzaniu się telefonu . Więc teraz testuje na aplikacji bez oszczędzania baterii i póki co drenaż znów ustał. Zobaczymy czy na długo. 

Jest jeszcze ten problem trybu sportowego który nijak nie łączy się z ewentualnym syfem w telefonie :/

Witam wszystkich 

Chciał bym napisać że też od kilku dni zmaga się z tym kłopotem. Bateria nie dawała rady wytrzymać dnia. Wczoraj lądował zegarek przez noc od rana była bajka. Bateria po całym dniu spadła 12%, niestety dziś czar przysł wystarczyło 12 godzin aby rozładować resztę bateria tj. 88%. Dodam że też mam telefon Huawei i miałem jakoś przed wystąpieniem tego kłopotu aktualizacje. Nie wiem czy to nie ona jest powodem. Próbuję dalej coś zdziałać jak będę coś wiedział napisze.

A tak jak byśmy się nie słyszeli, chciałem życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych świąt. :)

• Lector pinned this topic
  • Lector unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...