Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Mi Control Hub 2 - Aqara H1

cezarg1410
 Share

Recommended Posts

na chwilę obecną wolałbym nie wymieniać puszek - mieszkanie jest prawie, że nowe :)

ok. to od innej strony: czy warto kupić bramkę aqara (skoro i tak muszę ją wymienić) i iść w ich ekosystem? Zapewne nie da się wtedy użyć czujników ruchu xiaomi?
Generalnie gimnastyka nie jest jakimś problemem jeśli ostatecznie da się.

3 godziny temu, cezarg1410 napisał:

chyba, że... jesteś mi w stanie polecić żarówki GU10, które ruszą z którymś hubem xiaomi - to również rozwiązałoby problem, ale rozwiązanie z włącznikiem wydawało mi się lepsze.

Na pewno tańsze. Jeśli juz chcesz sterować żarówkami smart to i tak bedziesz musiał coś zrobić z włącznikiem. Osobiście polecam rozwiązania z włącznikami bezprzewodowymi

Żarówki dojechały.

Parowanie bez problemu. Automatyzacja z czujnikiem ruchu również.

Natomiast mają one prawie połowę mniejszą jasność w lumenach niż poprzednie więc zrobiło się ciemniej. 

I to jest zdecydowanie problem czyli ograniczony wybór żarówek. Plan będzie na kupno bramki aqary specjalnie pod oświetlenie i po kolei wymiana włączników światła tam gdzie będę tego potrzebował. Może się mylę ale wydaje mi się że to najsensowniejsze obecnie rozwiązanie.

Co ciekawe: krótkotrwałe ( nie wiem jak długotrwałe) wyłączenie prądu włącznikiem z żarówek nie powoduje odparowania żarówki od huba.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...