Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Aqara sterowanie głosem

rewolF
 Share

Recommended Posts

Mam sporo urządzeń Aqary w domu, w tym szczególnie włączniki i chciałbym mieć możliwość sterowania nimi głosem.

Mam zainstalowana nieoficjalną apke mi home.

Widziałem instrukcje żeby przenieść środowisko na Google Home ale z jednej strony żadne urządzenia nie zostały dodane do mojego konta (może wina nieoficjalnej apki), a z drugiej na liście urządzeń wspieranych sterowaniem głosowym nie ma w ogóle włączników.

Czy jest jakaś opcja na to?

5 godzin temu, rezmus napisał:

z mijia w gh dziala tylko kilka urzadzen zigbee. zarowka aqara, mi eu plug i cos tam jeszcze. wiecej urzadzen moze byc w gh przez chmure aqara w apce aqara, ale nie testowalem.

Rzuciło mi się w oczy że aqara chwali się funkcja sterowania głosem ale jak to teraz zrobić.

Hub i wszystko pozostałe mam podpięte w "mi home.ru", czy mogę dodatkowo niezależnie dodać te urządzenia do Aqary Home bez konieczności rozsparowywania w mi home?

A czy ktoś miał doświadczenia z korzystania z urządzeń Aqary jak np. przełączniki światła sterowane głosem? Czy to w ogóle działa i jak się sprawdza?

Nie wiem czy jest sens się bawić a nie chce mi się rozłączać mi home, bo mam tam zbyt dużo urządzeń.

• 4 months later...
W dniu 19.12.2021 o 11:50, rewolF napisał:

A czy ktoś miał doświadczenia z korzystania z urządzeń Aqary jak np. przełączniki światła sterowane głosem? Czy to w ogóle działa i jak się sprawdza?

Nie wiem czy jest sens się bawić a nie chce mi się rozłączać mi home, bo mam tam zbyt dużo urządzeń.

Też się mocno nad tym zastanawiałem, do tego ma dwie bramki ale obie od xiaomi. Testowałeś już coś z GH ? przepinałeś? co pojawia się dokładnie z Aqara w GH i czym można sterować głosem?