Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Huami Amazfit Stratos przerzucanie danych do Endomondo

Recommended Posts

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich, bo to mój pierwszy post na tym forum :)

Od kilku dni mam smartwatch Amazfit Stratos A1619 z wersją ROM 2.3.10.4 i dzisiaj zrobiłem sobie pierwszy spacer ustawiając sobie odpowiednią aktywność na zegarku.

Wszystko pięknie się zapisało i mogłem zobaczyć te dane na telefonie w aplikacji "Amazfit Watch" na telefonie - mogę przerzucać z telefonu informacje o tej aktywności do FB, Instagram itp.

Poczytałem tu na forum kilka wcześniejszych postów o Endomondo i próbowałem tak samo zrobić - no i jest problem...

Nie mam żadnej opcji eksportowania plików w taki sposób, jak tam piszą:

W dniu 9.03.2018 o 12:29, Lector napisał:

Z ekranu głównego w lewo na Sporty, później w dól do Aktywność. Tu będą Twoje aktywności, przewiń w dól wybierz jakąś później w prawo i masz Eksport.

Jak podłączyć zegarek do kompa to będą w folderze gpxdata.

Jest troszkę inaczej aby zrobić Export. Przynajmniej w Stratos ;)

W lewo na Aktywność.

Potwierdzamy daną aktywność, na dół, znów potwierdzamy daną aktywność. Teraz 2 razy w prawo i Eksport.

Właśnie to zrobiłem więc @Lector dzięki za tip :) 

Nie mam takich opcji EXPORT - poza tym po podłączeniu zegarka do komputera folder gpxdata jest pusty...

Cały czas te aktywności są widoczne w aplikacji na telefonie - ale nie mogę stworzyć plików .gpx do eksportu...

Edited by kajacek

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept