Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Stratos i brak pomiaru HR


Recommended Posts

Witam,

Zauważyłem dziś że nie działa pomiar tętna. W sumie to w piątek wieczorem podczas aktywności aplikacja stwierdziła że trening nie udał się ponieważ ćwiczenia nie przyniosły żadnej korzyści ???? brak pomiaru tętna. Czy uważacie, że przyczyną jest nowe update zegarka do 2.3.10.4 czy to jednak uszkodzenie sprzętowe. Hard reset robiłem odinstalowanie aplikacji też wraz z wykasowaniem danych. Wciąż ten sam problem.  Zegarek jest jeszcze na gwarancji w Aliexpress czy uważacie żeby go w tej sytuacji reklamować? 

Edited by Hans_fit
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U mnie to samo ale niestety już po gwarancji. Przy 2.3.10.4 już czasem musiałem resetować aby pomiar zadziałał. Natomiast po aktualizacji do 2.3.10.5 już w ogóle pomiar nie działa. Też ktoś jeszcze tak ma czy to może zbieg okoliczności i po prostu sam pomiar się zepsuł?

Link to comment
Share on other sites

U mnie okazało się, że zegarek stracił szczelność. Podczas treningu woda dostawała się pod szkiełko pulsometru. Na co wpadłem gdy szybka po prostu odpadła.

Gdy zegarek wysuszył się to pulsometr zaczął działać. Ale w między czasie bateria zaczęła krótko trzymać po jakimś czasie znów dłużej itd. Zegar odesłałem do Chin naprawa ma potrwać miesiąc. Ciekawe co będą naprawiać???  

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept