Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 1.4.0 by Kaudii

Recommended Posts

Witajcie, jak dobrze się stało że tu trafiłem. Mam nadzieję na szybką w marę możliwości bezbolesną aplikację romu. Oczywiście po akcji stawiam pivko via paypal . a teraz do pracy :)

Jestem po ponownym wgraniu softu. problem polega iż aplikacja w telefonie amafit żyje swoim życiem a mianowicie nie odczytuję kroków tych które widnieją na tarczy zegarka. Ciekawym jest iż pozostałe dane działają normalnie . Wielokrotnie zegarek parowałem i rozłączałem czyściłem dane , usunąłem aplikację z telefonu i pobrałem na nowo. Jednym słowem na nic. Proszę o sugestię :)

Ostatnio otrzymuje taki komunikat" Agps wygasł. Wyszukiwanie GPS będzie wolne. Połącz z aplikacja amazfit watch aby ją zaktualizować " co zrobić żeby zaktualizować agps bo faktycznie bardzo wolno się łączy z GPS 

U mnie wgranie ROMu przeszło bez problemu. Dzisiaj też miałem ten problem z AGPS, znalazło GPS ale szukało bardzo długo, myślałem że to tylko coś u mnie:)

skąd ta zbieżność, wgranie romu  i ta cała reszta ? zegarek używam od ponad roku i nie widziałem podobnych problemów z serwerem, przypadek ?

To zmień na oryginalny ,  skoro uważasz że jest do bani, setki ludzi używa od dawna i nie mają takich problemów, a u ciebie się pojawiły, zastanawiające, nie raz udowadniałem że nie soft jest winien, ale twój wybór.  Jak dobrze poczytasz w sieci zauważysz podobną zbieżność w wielu wypadkach również na oryginalnym sofcie, wystarczy że z jakiegoś powodu, aplikacją na telefonie nie zaktualizuje agps i masz taki właśnie efekt, błędy w aplikacji jak i serwerami zdarzają cię czasami i niestety tak się dzieje. 

nie powinieneś być taki obcesowy!!! nie będę niczego zmieniał ! pivo smakowało ? popieram takie fora i ludzi takich jak Ty :), pozdrawiam serdecznie. Jeżeli nie masz ochoty na rozmowę to ok, . Teraz widzę  dla czego masz taki avatar. prawdziwa twarz ujawnia się po chwili. Nie martw się nie będę więcej głowy zawracał mam inne sprawy. takie problemy jak mój zajmują mi tylko trochę czasu potem się przyzwyczajam i olewam to. pozdrawiam Wojtek

Nie jestem obcesowy, tylko czasami nie rozumiem pewnych wypowiedzi, moje zegarki, przechodziły swego czasu katusze ze mną, sprawdzane Romy są wielokrotnie przeze mnie , a w późniejszym czasie przez testerów, nigdy u nikogo nie wystąpił taki problem, ale w momentach problemów z serwerami ze sprzętem od Xiaomi dzieją się dziwne rzeczy, bo większość opcji jest zależna od ich serwerów, nawet sceny w MiHome od urzadizei Smart Home. Problem z serwerami objawi się czasami brakiem możliwości zalogowania na konto Xiaomi,  brakiem wskazań pogody,  problemami GPS,  brakiem synchronizacji treningów, danych snu i jeszcze wielu innych rzeczy. Dlatego wiem o czym mówię, korzystam z ich sprzętu od prawie 4 lat, a z zegarków od 3 lat, więc takich sytuacji było całkiem sporo.

W ostatnim czasie te problemy bywają dość mocno uciążliwe, wylogowuje mnie notorycznie z MiHome, od kilku dni mam problem z synchronizacja scen w MiHome, bo pomimo zmiany zawartości sceny dla czujnika ruchu, nadal pamięta starą zawartość od 3 dni i nie jestem w stanie wymusić działania w nowej formie. Usunięcie tej sceny z telefonu nic nie zmienia nadal czujnik działa jakby była tak ustawiona. Ponowne parowanie czujnika, czyszczenie danych aplikacji też nie powoduje naprawy problemu, a to świadczy o tym że na serwerach jest scena zapisana ze starą zawartością i do momentu w którym synchronizacja zostanie naprawiona czujnik musi mieć wyjętą baterie bo inaczej nie jestem w stanie z tym nic zrobić.

Jak widzisz działanie serwerów ma ogromne znaczenie i wielki wpływ na poprawność działania i na wiele funkcji w sprzętach tego producenta. I powtarzam to na forum jak i inni użytkownicy wiele razy, czasami bywamy mniej mili bo powtarzanie pewnych rzeczy wiele razy bywa irytujące. 

Jeżeli cię uraziłem to sorry, nie miałem takiego zamiaru.

W dniu 30.01.2020 o 18:56, Kaudii® napisał:

Nie jestem obcesowy, tylko czasami nie rozumiem pewnych wypowiedzi, moje zegarki, przechodziły swego czasu katusze ze mną, sprawdzane Romy są wielokrotnie przeze mnie , a w późniejszym czasie przez testerów, nigdy u nikogo nie wystąpił taki problem, ale w momentach problemów z serwerami ze sprzętem od Xiaomi dzieją się dziwne rzeczy, bo większość opcji jest zależna od ich serwerów, nawet sceny w MiHome od urzadizei Smart Home. Problem z serwerami objawi się czasami brakiem możliwości zalogowania na konto Xiaomi,  brakiem wskazań pogody,  problemami GPS,  brakiem synchronizacji treningów, danych snu i jeszcze wielu innych rzeczy. Dlatego wiem o czym mówię, korzystam z ich sprzętu od prawie 4 lat, a z zegarków od 3 lat, więc takich sytuacji było całkiem sporo.

W ostatnim czasie te problemy bywają dość mocno uciążliwe, wylogowuje mnie notorycznie z MiHome, od kilku dni mam problem z synchronizacja scen w MiHome, bo pomimo zmiany zawartości sceny dla czujnika ruchu, nadal pamięta starą zawartość od 3 dni i nie jestem w stanie wymusić działania w nowej formie. Usunięcie tej sceny z telefonu nic nie zmienia nadal czujnik działa jakby była tak ustawiona. Ponowne parowanie czujnika, czyszczenie danych aplikacji też nie powoduje naprawy problemu, a to świadczy o tym że na serwerach jest scena zapisana ze starą zawartością i do momentu w którym synchronizacja zostanie naprawiona czujnik musi mieć wyjętą baterie bo inaczej nie jestem w stanie z tym nic zrobić.

Jak widzisz działanie serwerów ma ogromne znaczenie i wielki wpływ na poprawność działania i na wiele funkcji w sprzętach tego producenta. I powtarzam to na forum jak i inni użytkownicy wiele razy, czasami bywamy mniej mili bo powtarzanie pewnych rzeczy wiele razy bywa irytujące. 

Jeżeli cię uraziłem to sorry, nie miałem takiego zamiaru.

Teraz to rozumiem, jestem z wykształcenia administratywistą a więc zajmuję się prawem a nie techniką, nie miałem pojęcia o serwerach, uważałem że zegarek łączy się z telefonem i tyle odczytuje kroki ,kilometry i inne dane i na tym koniec. Teraz moja świadomość wkracza na inny poziom. Reasumując istotą jest że wszystko działa. zegarek działa znacznie lepiej widzę różnicę gołym okiem. Po mimo kilku trudności bilans zysków ponad bilansem strat, a właściwie to strat niema. Dziękuję za okazaną cierpliwość .Nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi. Kto pyta nie błądzi. Pytania to rozwój! pozdrawiam Wojtek :) 

• Like 1

Wiem, 

że zabrzmi to dziwnie, ale skąd mam pobrać ten ROM ?

Nigdzie na stronie nie ma nic do pobrania.

Witajcie,

Po prawidłowym wgraniu romu, nie mogę sparować zegarka z telefonem. A próbuję sparować z andkiem jak i ios.

Jakieś pomysły?

Edit.

Poszło, za 8 razem.

Edited by Adam1976

3 godziny temu, Wyzio napisał:

Wiem, 

że zabrzmi to dziwnie, ale skąd mam pobrać ten ROM ?

Nigdzie na stronie nie ma nic do pobrania.

Czytaj uważnie post

a dokładniej kolorowe pola w tym poście.