Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Przeniosłem się na innego kompa, z win 10. Wszystko poszło gładko, prawdopodobnie USB było przyczyną problemów. Dziękuję za pomoc i świetną robotę z oprogramowaniem. 

• Like 1

Dzień dobry. Chciałem pobrać aktualizację, ale nie wiem gdzie ją znależć.Wszystko jest nieaktywne.

Dzień dobry. Właśnie zainstalowałem powyższego ROM-a i bardzo za niego dziękuję.

Mam jednak jeszcze jedno pytańko. Podczas próby połączenia z GPS pojawia się komunikat : AGPS wygasł Wyszukiwanie  GPS będzie wolne. Połącz z aplikacją Amazfit Watch aby je zaktualizować, ale nie wiem jak to zrobić  . Czy ktoś mógłby udzielić mi wsparcia w tej kwestii. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

7 godzin temu, Kaudii® napisał:

Wystarczy czytać ze zrozumieniem, a wszystko staje się jasne.

Kaudii czytam i robię wszystko jak należy ale instalator nie przyjmuje mi wygenerowanego kodu przez key generator.  Nie potrafię zainstalować przez to rom'u.

Bootloader odblokowany, komunikacja przez fastboot jest.

Nie wiem co czynić..próbowałem wielokrotnie

OK. zrobione. odinstalowanie i ponowne zainstalowanie adb pomogło a także portu usb.

Edited by Niejeden z nas
  • Like 1

Uszkodzone lub brakujace pliki niby wszystko dochodzi do końca lecz w zegarku brak jezyka PL

Czy moze byc to spowodowane windowsem 8 ? na którym to robie ?

20191128_203440.jpg

raczej nie sądzę, polecam wyłączenie antywirusa, często rozpoznają tego typu pliki jako wirusy i wycinają zawartość, i najprawdopodobniej usunęło update.zip

• Like 1

Godzinę temu, samppa184 napisał:

Uszkodzone lub brakujace pliki niby wszystko dochodzi do końca lecz w zegarku brak jezyka PL

Czy moze byc to spowodowane windowsem 8 ? na którym to robie ?

20191128_203440.jpg

A pokaż co wcześniej było przy wgrywaniu - kopiowaniu plików na zegarek.

Bo jest jasny komunikat ze nie wgrało wszystkich plików lub plik był uszkodzony - nie zgadzają się sumy kontrolne.

• Like 1

Godzinę temu, Kaudii® napisał:

raczej nie sądzę, polecam wyłączenie antywirusa, często rozpoznają tego typu pliki jako wirusy i wycinają zawartość, i najprawdopodobniej usunęło update.zip

Nie używam antywirusa ale twoja podpowiedz dała mi inny trop, po wpisaniu wygenerowanego kodu przez strone, rozłączyłem internet, wszystko przeszło pomyślnie i zostało zainstalowane 

Nadaj odpowiednie uprawnienia na telefonie w aplikacji i uprawnienia dla aplikacji i będzie działać

W dniu 29.11.2019 o 10:02, samppa184 napisał:

Teraz mam problem z powiadomieniami które sie nie wyświetlają jakas rada ??

Również od kilku dni nie dostaję powiadomień z aplikacji. Są tylko powiadomienia o połączeniu przychodzącym. 

Witam,

Mieszkam w Belgii i przy próbie pobrania ROMu blokuje stronę jako niezaufaną. Czy mógłbym prosić o jakiś alternatywny link do pobrania?

W dniu 6.11.2019 o 18:34, Barman997 napisał:

Dzień dobry. Chciałem pobrać aktualizację, ale nie wiem gdzie ją znależć.Wszystko jest nieaktywne.

Edited by d4mwool

21 minut temu, d4mwool napisał:

Witam,

Mieszkam w Belgii i przy próbie pobrania ROMu blokuje stronę jako niezaufaną. Czy mógłbym prosić o jakiś alternatywny link do pobrania?

Już OK, pobrałem przełączając się przez VPN na Niemcy

Zainstalowałem ten ROM, ogólnie jest Ok. Mam tylko jeden problem z gmail dostaję podwójne powiadomienia, dotyczące tej samej wiadomości.Czy ktoś wie jak to ogarnąć?

Problem po stronie telefonu, masz dwie aplikacje, które wysyłają powiadomienia na zegarek, u mnie kiedyś ten problem się pojawiał gdy miałem amazfiit watch i mifit