Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Bezproblemowo udało mi się wgrać tą wersję Romu, ale niestety zegarek nie łapie fixa, na kilka prób tylko raz udało się złapać sygnał GPS, co może być przyczyną? Posiadam również Stratosa i on w tym samym miejscu za każdym razem, po krótkiej chwili łapie sygnał. Proszę o pomoc

@Kaudii®  Wystarczyło taką pełną informację o skutkach wstawić na stałe w instrukcji wgrywania softu. Pewnie jestem niewidomy, bo jakoś tutaj nie ma info o tym. Skoro ostrzegasz przed samodzielną "zabawą" z wgrywaniem - dopisz czym to grozi/ewentualne rozwiązanie.

Następna sprawa - od zadawania pytam jest Forum, jeśli nie masz ochoty przez tydzień odpowiadać we własnym temacie - to świadczy o Tobie. Bez tłumaczenia o urlopie, upale czy sytuacji szewców na Madagaskarze.

Zbywanie wszystkich odpowiedziami typu "poszukaj sobie", albo milczeniem - wpływa na "jakość" i liczebność użytkowników Forum.

Pace to nie Samsung, że wszędzie o wszystkim pełno. 

Nad czym mam sam dumać albo kombinować, skoro nie mam o tym pojęcia i szukam pomocy na Forum.

Zgłaszałem, że nie można pobrać plików, na szczęście ktoś znalazł kilka minut i podesłał na priv.

Poradziłem sobie, jak i kilku innych - dzięki pomocy gdzie indziej, nie odpisuj, ochłoń, szanuj swój czas. Tak czy siak DZIĘKUJĘ za poradnik w tym temacie. Pzdr.

W dniu 26.06.2019 o 01:02, emilkopek napisał:

Bezproblemowo udało mi się wgrać tą wersję Romu, ale niestety zegarek nie łapie fixa, na kilka prób tylko raz udało się złapać sygnał GPS, co może być przyczyną? Posiadam również Stratosa i on w tym samym miejscu za każdym razem, po krótkiej chwili łapie sygnał. Proszę o pomoc

Wyłącz zegarek i włącz ponownie (nie restartuj).

3 godziny temu, Kri$ napisał:

Wyłącz zegarek i włącz ponownie (nie restartuj).

Niestety nie pomogło 😕

Witam

Chciałem zapytać jak ma się ten ROM do najnowszego stockowego - 2.8.4.0 ?

Pozdrawiam

W dniu 25.06.2019 o 22:13, Kaudii® napisał:

@tojatomi nie odpisuję już na bzdurne pytania, bo to nie ma sensu, większość najpierw robi potem czyta i dochodzi do wniosku, że zrobił nie tak jak powinno być, a potem proszą o pomoc.

Nie wiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, to nie jest opieka społeczna i tutaj nikt nic nie musi jeśli nie ma ochoty, to po pierwsze,

po drugie każdy z nas również pracuje zawodowo a to co tutaj robimy robimy z dobrej nieprzymuszonej woli i w miarę możliwości w wolnym czasie,

po trzecie każdy ma z nas rodziny, które nas też potrzebują,

po czwarte są wakacje i rożnie z tym czasem bywa

po piąte nie lubię wiecznie pisać tego samego

po szóste wszystko co robisz robisz na własne ryzyko i na własną prośbę pozbawiłeś się gwarancji.

Więc jeśli masz ochotę się dalej wyżywać na innych to najpierw stań przed lustrem i wskaż na siebie i powiedz to moja wina, a potem ładnie poproś o pomoc lub wyjaśnienie problemu i możliwości jego naprawy.

A tak w ogóle zamiast biadolić, to się zastanów co można zrobić by temu zaradzić, nie oczekuj, że inni zrobią za ciebie wszystko bo w ten sposób niczego się nie nauczysz.

a Sprawa jest banalnie prosta, bez rozparowania zegarka nie następuje w nim Factory Restet, więc mogą zostać w nim śmieci z poprzedniej wersji oprogramowania, co może powodować problemy różnego rodzaju i w różnym momentach, oczywiście nie u wszystkich i nie zawsze te same.

Najprostsza metoda to zrobić obecnie rozparowanie i po tym wgrać ponownie system i sprawdzić czy wszystko działa poprawnie.

Święta prawda 

Przeczytałem zrobiłem zgodnie z instrukcja i było OK

• Not like 1

Posted (edited)

Witam przy instalacji wyskauje takie okno w przeglądarce co robie nie tak. Ze strona zostala otwarta recznie i nie da sie akceptowac? dodam tylko że przy instalacji 1.3 ten problem nie wystepował. przycisk akcepuuj jest niektywny. Juz se udało ale sparowac nie umiem z aplikacja w wersji 2.7.2 wersja 1.3 bez problemu sparowala

Przechwytywanie.PNG

Edited by denon8500

a rozparowałeś zegarek z telefonem przed instalacją nowej wersji ? czy kod QR jest widoczny na ekranie ?

więcej szczegółów poproszę inaczej ciężko jest pomóc

@tojatomi  w kwestii podsyłania plików, rozpowszechniania ich bez mojej zgody jest łamaniem regulaminu i nie dałem na to aprobaty, każdy taki przypadek sam sobie jest powodem do bana, także jak widzisz kolejna rzecz ,z którą się nie zapoznałeś, ale ok niech będzie bo znowu koś zacznie głosić teorię, iż jestem jakiś zawistny i się uwziąłem, pomijam to , że można sprawdzić któż taki ci je podesłał, ale potraktujmy to jako pouczenie,

Witam, nie mogę zainstalowac ROM-u, Pisze rozpoznawanie zegarka i dalej nie idzie... Jakaś pomoc??;)

Temat poruszany na forum ze 100 razy, proszę nie pytać więcej o tak oczywiste kwestie, bo tego nie daje się już czytać,  średnio 2-3 razy  w tygodniu padają te same pytanie.

To już nie jest nudne a bardzo irytujące,  przecież forum nie jest aż tak rozbudowane by nie można było tego odszukać,  prawie w każdym temacie związanym z moimi romami znajdziesz na to pytanie odpowiedź, proszę o minimum wysiłku a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.  W tym również jest o tym mowa a to tylko 3 strony. Czy to jest talię trudne? 

https://xiaomifans.pl/search/?&q=Adb setup 1.4.3&search_and_or=or

A czym się różni nowsza wersja oryginalnego softu od poprzedniego,  poprawkami błędów,  nowszym wersjami zabezpieczeń,  poprawkami językowym i tak dalej 

Przed instalacją softu rozparowałem tel. z zegarkiem. Instalacja przebiegła pomyślnie (jak zawsze). Połączyłem apkę z zegarkiem. Niestety ale kroki nie synchronizują się. Co może być przyczyną?