Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Posted (edited)

Dzięki za pracę i trud. Wgrane bez problemów.

Po 24 godzinach, mam wrażenie, że bateria będzie trzymać dłużej. 

Edited by Kri$

Posted (edited)

Witam. Czy jest możliwość instalacji tego romu za pomocą linuksa? Pozdrawiam.

Edited by dwapir

Niestety nie ma, zobacz czy nie pójdzie za pomocą Wine lub CrossOver

Po wgraniu romu ( wcześniej był fabryczny po angielsku i działało a przestało) Nie działają powiadomienia z telefonu - wiadomości i połączenia. Nie rozłącza połączeń i wyświetla numer nieznany telefon Huawei p20 lite

W dniu 26.05.2019 o 18:58, Kaudii® napisał:

Niestety nie ma, zobacz czy nie pójdzie za pomocą Wine lub CrossOver

Witam, dzięki za odpowiedz. W tym momencie na moim pace mam oprogramowanie w wersji 1.2.50h mod, czy warto zainstalować tą aktualizację? Pozdrawiam.

Nie wiem czemu, ale nie mogę sparować telefonu teściowej z jej zegarkiem. Wczoraj na moim poszło gładko a tu kilka prób i nic. 

Posted (edited)

Ale ja mam dwa zegarki i dwa telefony. Moja para poszła wczoraj bez problemu, a teściowej teraz nie mogę sparować. 
Może lepiej wgrać rom jeszcze raz? 

Edit: Wrzuciłem rom jeszcze raz i poszło. 👍 

PS. Czemu niektóre kontakty są pokazywane a niektóre tylko z numerem lub jako nieznany ??

Edited by Sylwek N.

W dniu 26.05.2019 o 22:52, Kasia napisał:

Po wgraniu romu ( wcześniej był fabryczny po angielsku i działało a przestało) Nie działają powiadomienia z telefonu - wiadomości i połączenia. Nie rozłącza połączeń i wyświetla numer nieznany telefon Huawei p20 lite

Witam u mnie podobnie. Mi Mix 2s. Nawet w czasie testowania nie wyświetla powiadomień . :(

, sprawdzić połączenie między urządzeniami, sprawdzić uprawnienia w aplikacji, jaka wersja aplikacji, jaki telefon, z fusów nikt nic nie wywróży.

U mojej żony i syna na Pace wszystko działa prawidłowo.

A jest patent na to, by zegarek pokazywał nazwę kontaktu jaki jest w telefonie? Gdy ktoś do mnie dzwoni to niektóre kontakty  pokazuje, a część tylko numer lub jako nieznany. 

Pokombinuj z zapisem kontaktów z +48 lub bez.

witam na tym firmware nie mam gps czy jest jakies rozwiązanie i czy u was działa gps.

GPS działa jak na każdym innym romie, łapie fixa bez problemu,  wczoraj byłem z rodziną na rowerach by sprawdzić jak radzi sobie w terenie mój TicWatch Pro, i powiem, że żony Pace nieznacznie szybciej miał fixa niż mój, więc działa. Nie dał bym wam systemu nie sprawdzonego na własnym sprzęcie 

9 godzin temu, Sylwek N. napisał:

A jest patent na to, by zegarek pokazywał nazwę kontaktu jaki jest w telefonie? Gdy ktoś do mnie dzwoni to niektóre kontakty  pokazuje, a część tylko numer lub jako nieznany. 

Pokombinuj z apką Contactformat z GP, tam jest wiele opcji ustawień,  w dodatku robisz to od razu na wszystkich 

• Like 1

W dniu 3.06.2019 o 22:06, Kaudii® napisał:

GPS działa jak na każdym innym romie, łapie fixa bez problemu,  wczoraj byłem z rodziną na rowerach by sprawdzić jak radzi sobie w terenie mój TicWatch Pro, i powiem, że żony Pace nieznacznie szybciej miał fixa niż mój, więc działa. Nie dał bym wam systemu nie sprawdzonego na własnym sprzęcie 

Ok dziękuje za odpowiedź wgram firmware jeszcze raz 

Dzięki za następną ulepszoną wersję ROM!!! Ponownie wszystko wgrało się bez problemu.