Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] WOS 2.0 PL 1.4.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

Po wgraniu romu ( wcześniej był fabryczny po angielsku i działało a przestało) Nie działają powiadomienia z telefonu - wiadomości i połączenia. Nie rozłącza połączeń i wyświetla numer nieznany telefon Huawei p20 lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 18:58, Kaudii® napisał:

Niestety nie ma, zobacz czy nie pójdzie za pomocą Wine lub CrossOver

Witam, dzięki za odpowiedz. W tym momencie na moim pace mam oprogramowanie w wersji 1.2.50h mod, czy warto zainstalować tą aktualizację? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam dwa zegarki i dwa telefony. Moja para poszła wczoraj bez problemu, a teściowej teraz nie mogę sparować. 
Może lepiej wgrać rom jeszcze raz? 

Edit: Wrzuciłem rom jeszcze raz i poszło. ???? 

PS. Czemu niektóre kontakty są pokazywane a niektóre tylko z numerem lub jako nieznany ??

 

Edytowane przez Sylwek N.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 22:52, Kasia napisał:

Po wgraniu romu ( wcześniej był fabryczny po angielsku i działało a przestało) Nie działają powiadomienia z telefonu - wiadomości i połączenia. Nie rozłącza połączeń i wyświetla numer nieznany telefon Huawei p20 lite

Witam u mnie podobnie. Mi Mix 2s. Nawet w czasie testowania nie wyświetla powiadomień . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

GPS działa jak na każdym innym romie, łapie fixa bez problemu,  wczoraj byłem z rodziną na rowerach by sprawdzić jak radzi sobie w terenie mój TicWatch Pro, i powiem, że żony Pace nieznacznie szybciej miał fixa niż mój, więc działa. Nie dał bym wam systemu nie sprawdzonego na własnym sprzęcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
9 godzin temu, Sylwek N. napisał:

A jest patent na to, by zegarek pokazywał nazwę kontaktu jaki jest w telefonie? Gdy ktoś do mnie dzwoni to niektóre kontakty  pokazuje, a część tylko numer lub jako nieznany. 

Pokombinuj z apką Contactformat z GP, tam jest wiele opcji ustawień,  w dodatku robisz to od razu na wszystkich 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 22:06, Kaudii® napisał:

GPS działa jak na każdym innym romie, łapie fixa bez problemu,  wczoraj byłem z rodziną na rowerach by sprawdzić jak radzi sobie w terenie mój TicWatch Pro, i powiem, że żony Pace nieznacznie szybciej miał fixa niż mój, więc działa. Nie dał bym wam systemu nie sprawdzonego na własnym sprzęcie 

Ok dziękuje za odpowiedź wgram firmware jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...