Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam   Przyszedł czas na nowy ROM,  bazujący na wersji 2.0.63.1 CN Stable. Oryginalny ROM jest wersją posiadającą język Chiński. Rom nosi nazwę   Stratos_CN_PL_2.6.0_by_Kaudii ,  zawiera dodatkowo język Polski ,  usunięto aplikacje Alipay oraz XimalayaSound, skróty dni tygodnia w alarmach po Polsku, dodane Tweaki dla poprawy zużycia baterii, responsywności ekranu i kilka innych, reszta zgodna z Oryginałem.   Ważne

Witam, próbuję zainstalować nowy room   Stratos CN_PL_2.6.0_ by_Kaudii, ale pojawia mi się poniższa informacją. Proszę o podpowiedź.   uff, trochę pogrzebałem na forum, jak to dla świeżaka trochę to zajęło, ale znalazłem, zainstalowałem sterowniki i poszło. Zaktualizowałem  nowy room Stratos CN_PL_2.6.0_ by_Kaudii,  i działa (brak tylko historii danych sportowych), brawo ja, a tak poważnie, to wielkie dzieki dla was i dla waszej wielkiej pracy. SZACUNEK

ja już mam od miesiąca, ale mam remont w domu i nie mam czasu dopracować niedoróbek, myślę że jak się z tą kwestią uporam to zrobimy przeskok na 2.0.74.1 a to już niebawem

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spolszczyłem stratoska 2 ponad rok temu i może aktualizacja poprawi działanie zegarka ponieważ nie pokazuje mi jak ktoś dzwoni, ani sms ni też e-maili. Tak to jestem zadowolony z polskiej wersji. Dobra robota pozdrawiam.

Nie wiem dlaczego, ale nie chce się uruchomić instalator daję na początku enter potem wpisuję co chcę zrobić enter i instalator się wyłącza i nie ma żadnej reakcji.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzień dobry,

Dostałem Stratosa CN_1609. Miałem problem ze sparowaniem z telefonem. Nie pokazywał się QRcode. Po kilku minutach "zabawy" przywróciłem ustawienia fabryczne i na zegarku pokazywały się już tylko krzaczki. Oddałem do sklepu w którym był kupiony i wgrali mi ROM 2.0.46.0 by Kaudii. Jak  sprawdzam dostępność aktualizacji to pokazuje się informacja, że to jest najnowsza wersja. Czy w takim razie jak ściągnę wersję Stratos CN_PL 2.6.0 by Kaudii to bez problemu mogę je wgrać? Czy jakieś dodatkowe oprogramowanie będzie mi potrzebne aby zaktualizować ROM do wersji 2.6.0?

Będę wdzięczny za informację w tym temacie.

Mam jeszcze pytanie. W trakcie pobierania ROMu Stratos CN_PL 2.6.0 by Kaudii wyskoczyła mi informacja o trojanie Trojan:Win32/Wacatac.D!ml. Czy tak powinno być? Czy to jest błędna informacja antywirusa?

Doczytałem, że antywirusy czasem mogą pokazać, że jest trojan. Więc nie było pytania.

Ciałem podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i bez interesownie pomagają i ulepszają sprzęt przez nas obsługiwany. Zainstalowałem ROM z bardzo małymi problemami a to przez to, że robiłem to pierwszy raz i nie byłem świadomy jak działa instalator i na pewne ruchy instalatora trzeba poczekać. Zegarek sparował się z telefonem bez wyświetlenia kodu QR.

Jeszcze raz dziękuję za ROM Stratos CN_PL 2.6.0 by Kaudii

Edited by Sparrow_ski
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • Administrator

Jeżeli instalacja stoi na tym co widać, to coś ją blokuję - dla przykładu antywirus.

Tak przebiega poprawnie instalacja:

A u Ciebie nie pojawia się nawet prośba o podanie kodu w skrypcie instalacji.

• Like 1