Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Hej. 

Chciałem sobie wgrać nowy rom i niestety mam tą samą przypadłość co przy romie 2.2.0, który próbowałem wgrać kilka miesięcy temu. Wszystko się uruchamia poprawnie, cały proces instalacji przebiega bez żadnych błędów, ale ostatnie bootowanie nie trwa 10 min tylko max minutę (jak zwykły restart). Po operacji mam po prostu reset do ustawień fabrycznych i jest ten sam rom co przed wgrywaniem. Ostatnim razem pobrałem rom z xda i się udało, ale teraz postanowiłem wrócić do tematu i niestety brak efektów. Czy ktoś miał taki problem? Macie jakieś wskazówki co mogę zrobić lepiej?

Pokaż screeny z procesu wgrywania plików do zegarka i później gdzie piszę ze "uruchomienie recovery...".

Posted (edited)

U mnie wygląda to tak.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

To musi być jakiś u mnie problem bo nie zależy od wersji ROMu. 

Problem rozwiązany - McAfee zakłócał proces instalacji.

Edited by ohyeach
add

Posted (edited)

@Kaudii® jak to jest z tym Mi Home? Niby działa, ale po chwili zegarek rozłącza się z aplikacja w telefonie i nie można niczym sterować. Zegarek prosi o ponowne połączenie do aplikacji. Ktoś korzysta z MiHome na zegarku? Jak Wam to działa?

Przy okazji jeszcze zapytam jak skorzystać z widzetu "Wydarzenie". Klikam [Moje plany], podobno cos w aplikacji amazfit watch trzeba ustawic, ale nie widze takiej zakladki. Mam wersje Amazfit Watch 2.8.0-dev Beta.

Edited by Crowmaster

witam po aktualizacji do Stratos CN_PL 2.6.0 by Kaudii  widnieje zakładka "Wydarzenie:" po wejsciu w " moje plany "widnieje info ze wydarzenia mozna TEŻ tworzyć przez aplikacje na tel .... tylko ze w zegarku takiej opcji brak a w aplikacji na tel amazfit widniała zakładka bodajże kalendarz na dole obok statusu , sporty.i ja .....po czym znikła czy jest jakaś mozliwość przywrócenia jej i opcja tworzenia  tych wydarzeń 

dzięki i pozdrawiam 

• Like 1

Posted (edited)

Cześć,
Dzięki za ROM, instalacja przebiegła pomyślnie. Czy jest jakaś różnica w romach w wersji CN i US? Posiadam wersję A1609

Edited by Stachurson

Wszystko przebiegło pomyślnie, lecz przestały mi świecić diody hr, możliwe że prezes soft czy po prostu się zepsuły? 

Posted (edited)

Witam serdecznie. Mam pytanie. Dlaczego rozpoznanie zegarka trwa i trwa? Trwa ok. 20 minut . Czy coś źle zrobiłem?

Edited by Szumek79