Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam   Przyszedł czas na nowy ROM,  bazujący na wersji 2.3.10.4 International. Oryginalny ROM jest wersją Multilanguage ( Angielski, 3 x Chiński, Rosyjski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki, Polski i Włoski). Kwestia kilku języków jest oczywista, dodano również Auto Pauzę, ja dodałem od Siebie Mi Home i moje tłumaczenia . Rom nosi nazwę   Stratos_US_PL_2.6.0_by_Kaudii ,  zawiera język Polski na bazie moich tłumaczeń w miejsce oryginalnych, skróty dni tygodnia w a

Mały offtop. Sorry nie mogłem. Jak pobrać ukrytą zawartość  Kappa

Zainstalowane. Działa z aplikacja dev 2.8.0. Dziękuję i pozdrawiam.

Posted Images

• Developer

szczerze mówiąc zapał mi opadł do pracy nad softem do tych zegarków, 2 lata działań to sporo, a wdzięczności za soft niewiele, dużo osób przesiadło się na Hybrydę Pacificator, ale jak będzie więcej chętnych to może się jeszcze skuszę na jakąś wersję ostateczną dla Pace i Stratos, poza tym, że nowe wersje właściwie nie wiele wnoszą, ale może dam się namówić

• 2 weeks later...

Hej. W ostatnim czasie mam problem z pomiarem tętna korzystając z Aplikacji Rower. Czasami pokazuję tętno 50 lub niższe w trakcie jazdy rowerem a czasem normalnie w granicach 115-135. Robiłem reset ale nie pomogło. Nie ma reguły, pozostałe zakładki sportowe liczą tętno bez zarzutów. Ktoś miał taki przypadek ? 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chciałem grać 2.6.0 ale coś mi się zdaje ,że chyba posiadam aktualną wersję room-a.

Zainstalowana wersja: everestUS-2.3.10.4 PL2.6.0 zgadza się? 

Cały czas mam :

Blokada instalatora.

Na otwartej .. .. .... ...  i tak w kółko macieju.

Dlaczego to robię? zegarek rozładował się do 0, i dziś już po naładowaniu do 100% zaczął wariować, przestałą reagować tarcza na dotyk, bateria od 7 rano do chwili obecnej miała 43% 

Dlatego pomyślałem aby wgrać nowego room'a.

Mam taką informację tuż przed instalowaniem. 

Ps.

Zegarek działał jak należy, nie wiem czy się zalał wodą (pływam regularnie na basenie) czy coś innego Ale gdy jest podpięty pod stacje zasilającą to wszystko działa,  a w momencie jej odpięcia przestaje działać ekran, zegarek sam się resetuje,  włączy jakiś tryb sportu którego ja nie ustawiłem. Dlatego myślałem o ponownym w graniu roma na świeżo.

20200906_212522.jpg

Zablokowany numer seryjny!

OlsztynHelper numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Kaudii ? A to cóż takiego?

Zastanawiam się czy mój zegarek nie był instalowany na koncie o nazwie Klawisz lub coś takiego dlatego teraz mam niby zablokowany nr.seryjny.

Edited by OlsztynHelper
Opis.
7 godzin temu, Lector napisał:

@OlsztynHelper odblokowałem Ci generator.

Zegarek pochodzi od kogoś kto już instalował na nim nasz ROM i był przypisany do innego konta, dlatego Ty już nie mogłeś.

tak, chyba na początku maiłem konto klawisz lub łukasz, później korzystałem z tego. Można zmienić przypisanie nr seryjnego tutaj?

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...