Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Źle działające przyciski

Recommended Posts

Cześć, od jakiegoś czasu przymierzałem się do kupna zegarka i jestem posiadaczem od tygodnia. Polskiego menu nie wgrywałem bo dostępny jest już po najnowszej aktualizacji - przynajmniej u mnie tak było a posiadam wersję europejską ENG. 

Do rzeczy - problem jest taki że funkcje 3 przycisków jakie powinny być jak się nie mylę to

1 górny ( on/off, 2 sek przytrzymania powrót do tarczy głównej oraz przewijanie menu w prawo

2  środkowy potwierdzanie wybranej funkcji

3 przewijanie menu w lewo

Proszę o info jeśli się mylę...

u mnie jest tak:

1 górny po naciśnięciu przeskakuje od razu na sam koniec menu na prawo a po ponownym naciśnięciu wraca do głównej tarczy i tyle - nie przewija widgetów po kolei...

2 potwierdzenie funkcji

3 na głównej tarczy nic się nie dzieje a jeśli jestem gdzieś w menu to wraca do głównej i tyle.

czy ktoś miał też taki problem ??

• Developer

To nowa polityka sterowania przyciskami, ostatnim Romem International z działającymi przyciskami po staremu była wersja 2.3.7.0 , niestety nic z tym nie zrobisz, taka polityka Firmy,

poza tym była już o tym mowa na Forum. Więc radzę dobrze szukać, a nie zakładać nowe tematy bez potrzeby. To pierwsze i jedyne ostrzeżenie słowne, więcej nie będzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept