Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

lwasacz83

Język Polski w Amazfit Stratos 2

Recommended Posts

Witam , pomoże ktoś wgrać język polski w smartwatch Amazfit Stratos 2 , aktualnie jest język angielski . 

Przeszukales forum? Tematow jak ten bylo kilka jak nie kilkanascie. Dodatkowo jakbys dobrze poszukal na forum to jest poradnik jak wgrac polski jezyk.

• Thanks 1

Tak szukałem ale wszędzie piszą o zmianie z języka chińskiego a ja mam wersję angielską i nie wiem czy to też tak będzie się robiło . Zresztą najlepiej jak by ktoś był z podkarpacia bądź świętokrzyskiego i by mi to zrobił za opłatą to było by najlepsze rozwiązanie

Nie ma znaczenia czy zegarek jest CN czy EU. Wgrywasz do niego nowy modowany soft i tyle.

W dniu 12.05.2019 o 07:37, lwasacz83 napisał:

Tak szukałem ale wszędzie piszą o zmianie z języka chińskiego a ja mam wersję angielską i nie wiem czy to też tak będzie się robiło . Zresztą najlepiej jak by ktoś był z podkarpacia bądź świętokrzyskiego i by mi to zrobił za opłatą to było by najlepsze rozwiązanie

No to źle szukałeś. 

W tym dziale pierwszy temat o nazwie: [ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii z ilością odpowiedzi 185, a ponad 13 tyś wyświetleń. 

pojawił się ale pozostawia wiele do życzenia w kwestii poprawności tłumaczeń, jak dla mnie niedopracowany jest, tak samo jak w wersji 2.3.9.2 beta która tez już go posiadała

1 godzinę temu, Kaudii® napisał:

pojawił się ale pozostawia wiele do życzenia w kwestii poprawności tłumaczeń

Do czego konkretnie masz zastrzeżenia?

do wielu rzeczy,  powiem tak w systemie jest około 20 tys zwrotów do przetłumaczenia by wyglądał w całości w PL, w ich tłumaczeniu jest cześć, która jest nie do końca poprawna, np jak usuniesz wszystkie powiadomienia, to co mówi ci napis " Wszystko pod kontrolą"  według mnie  "Brak powiadomień" jest lepszym wyjściem, takich przykładów jest więcej

2 minuty temu, Kaudii® napisał:

do wielu rzeczy,  powiem tak w systemie jest około 20 tys zwrotów do przetłumaczenia by wyglądał w całości w PL, w ich tłumaczeniu jest cześć, która jest nie do końca poprawna, np jak usuniesz wszystkie powiadomienia, to co mówi ci napis " Wszystko pod kontrolą"  według mnie  "Brak powiadomień" jest lepszym wyjściem, takich przykładów jest więcej

Ten przykład to chyba raczej kwestia litery języka vs. bycie cool. Wersja angielska to "all caught up", więc raczej spójnie. 

Nie czepiam się, nie odbierz mnie źle. Tłumaczenie to żmudna praca i doceniam to. 

• Like 1

wcale tak tego nie odbieram, więc spoko, każdy ma swoje zdanie i swoje potrzeby, jak i własne preferencje, ja robię tłumaczenie pod siebie, każdy ma wybór