Jump to content

Khotu

Amateur
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Khotu

  Szybko spada bateria

  Samsung S7, custom rom(Helios), ale na stocku mialem to samo. BT włączony cały czas. Ustawienia w zegarku: wyłączone wybudzanie podnoszeniem, dotykiem i jest auto tryb samolotowy na noc. Włączone powiadomienia połączeń, SMS, messengera. Sam zegarek trzyma bardzo długo. Najdziwniejsze jest to, że pierwszego dnia po instalacji apki i ustawień fabrycznych zegarka jest lepiej i apka nie bierze tyle energii, ale później dzieje się właśnie to. Teraz znów zrobiłem reset i zainstalowałem od nowa, Jak na razie jest ok. Ale może jest jakiś sposób na to? Bo jak widzę screeny z telefonów xiaomi to zużycie jest znikome:/
 2. Khotu

  Szybko spada bateria

  Używam powiadomień na zegarku, a apke otwieram raz dziennie czasem rzadziej poza tym taka synchronizacja trwa kilka sekund, to już granie przez godzinę nie bierze tyle baterii co apka nie wiem co zrobić, zegarek trzyma bardzo długo ale telefon rozładowuje się 1/4 szybciej.
 3. Khotu

  Szybko spada bateria

  Nie wiem czemu tak się dzieje
 4. Mam pytanie, czy jest możliwość dodania w aplikacji na telefon opcji z jaką częstotliwością zegarek ma się łączyć z telefonem? Wiem, że zbyt wiele wymagam, ale mam na myśli to, żeby była np opcja "oszczędzania baterii" kosztem opóźnienia powiadomień o np 5 sekund. Pamiętam, że taka opcja chyba była w MiBand Notify (customowa apka do MiBanda Xiaomi). Wydaje mi się, że ciągłe połączenie BT bardzo zżera mi baterię w telefonie Jest to możliwe, czy to o czym mówię nie ma sensu albo to science fiction?
×
×
 • Create New...