Skocz do zawartości

rafcik_er

Fan
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny
 1. Z baterią na tym romie jest chyba wszystko OK. równo 2 dni i 69% jeszcze, przy czym sporo się nim bawiłem, ustawiałem itp.
 2. Niby nie powinno, ale wgranie czegoś innego jak chiński 2.0.14.0 skutkowało tym, że instalacja przebiegła tak jak przebiec powinna a nie że się nagle wyłączyła po kopiowaniu plików. PS: co do błędów to przed kopiowaniem plików tylko coś było że za długie linki czy coś, co wcześniej się nie pojawiało (przy próbach które nie zainstalowały romu) PS2: Po factory reset jest język polski
 3. Potem sproboje ustawien fabrycznych. A dla tych ktorym nie idzie instalacja to ja zrobiłem to tak: Zainstalowałem ten rom - włoski AmazFit sport watch 2 / AmazFit Stratos | ver. 1.0 a potem od razu ten polski poszedł ładnie. Pozdr.
 4. Spróbowałem 2 raz i to samo. Najsampierw pierw rozparowałem zegarek, próbowałem zainstalować i dalej nic z tym że teraz mam problem bo rozparowany zegarek chodzi normalnie i nie ma kodu QR do sparowania... a na telefonie status rozparowany. Restart nic nie pomógł. Ehh. EDIT: Udało się zainstalować, ale jak to zawsze u mnie musi być jakieś ale. Rom jest po angielsku. Sprawdzam Wersję romu i jest napisane: 7NCR 1.0.0c by S3V3N
 5. Spróbowałem 2 raz i to samo. Najsampierw pierw rozparowałem zegarek, próbowałem zainstalować i dalej nic z tym że teraz mam problem bo rozparowany zegarek chodzi normalnie i nie ma kodu QR do sparowania... a na telefonie status rozparowany. Restart nic nie pomógł. Ehh.
 6. U mnie to samo. Nie mam pojęcia jak to zainstalować. Niby wykrywa, wszystko ładnie kopiuje i po kopiowaniu kończy się proces.
×