Jump to content

czesio

Fan
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś, cos, gdzie go kupić?
 2. Ma on algorytm PAI? GTR ma i mi sie to podoba.
 3. Hej a jak to zrobiłeś? U mnie z GPS to jakaś porażka na każdej wersji oprogramowania to samo długo łapie fixa a jak już złapie to podczas treningu gubi GPS i łapie gubi i łapie masakra jakaś.
 4. Te tarcze są w romie? Bo u mnie ich nie ma, skąd można ewentualnie pobrać?
 5. Mój nie działający jak się okazuje wygląda tak więc Twój pewnie nowszy ;-(
 6. czy mogę w takim układzie prosi o udostępnienie odpowiedniego, bo tak siedzę i się gapie na fastboot na zegarku a chciało by się nim pobawić w PL ;-)
 7. Kaudii jak sądzisz pomoże to czy faktycznie mam jakąś starą wersję ściągniętą, i jeśli tak to skąd teraz nową pobrać skoro się afera zrobiła że jakiś pajac na czyjejś pracy chce zarabiać...
 8. Na tej stronie jest http://miboy.pl/2018/03/03/xiaomi-huami-amazfit-2-wgrywanie-jezyka-pl/ jest link do instalatora: https://drive.google.com/drive/folders/1uqSZ5dCYymQe1SB_ZmqIe1j6o4Rwo7Ap
 9. Cześć, prośba o podpowiedź własnie jestem w trakcie instalacji wersji PL 2.0.11.1 na wersję Chińską 2.0.1.0 i instalacja od około 50 min zatrzymała się na powyższym screenie, zegarek cały czas jest w trybie fastboot to momentu zatrzymania się na powyższym screenie instalator nie wyświetlał żadnych błędów. Czy jak teraz odłączę zegarek to go uwalę? Proszę o podpowiedzi.
×
×
 • Create New...