Jump to content

otpsotnik

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Place
  Tarnów
 1. I jeszcze jeden zadowolony klient ROM wszedł gładko, wszystko się ładnie spięło itd. Dzięki wielkie za świetną robotę, to już trzeci ROM od @Kaudii® który używam i wszystko śmiga świetnie. Podoba mi się nowe podejście do przycisków, przestawiłem się natychmiast na nowe podejście zarówno tylko 2 widgetów jak i działania przycisków i obecne podejście mi o wiele bardziej pasuje. Jest zoptymalizowane pod względem ilości operacji i wszędzie trafiasz za maksymalnie dwa ruchy (skrajnie 3 jak widget jest z dolnej części ekranu) a nie przewijasz 8 ekranów żeby gdzieś trafić. Plus wyciągnięcie przytrzymania przycisku dolnego jako osobnej akcji na pustym ekranie. Jedno przytrzymanie i najbardziej oczywista funkcja "Sprawdź tętno" już działa 🙂 Dzięki wielkie!
 2. ROM wgrany elegancko i jak zawsze piękna robota. Dziękuję!
 3. Cześć wszystkim. Dzięki za ROM, świetna sprawa. Zrobiłem aktualizację, wszystko przebiegło ładnie pod jedną uwagą, która już była co prawda, ale warto przypominać: w czasie wgrywania wyłączyć antywirusa! 2x mi zablokował wgrywanie tworząc problemy z ADB i aplikacją (mój to TrendMicro).
 4. Cześć, Soft zainstalowany bez problemów z jedną ciekawostką. Zegarek obudził się po Chińsku choć z polskimi tarczami 🙂 Udało mi się go przełączyć na polski na Macajewa i wszystko pięknie śmiga. Nie udało mi się tego powtórzyć, ale miałem wcześniej z 5 innych ROM-ów w tym wgrywane ręcznie, ale instalator pięknie dał radę i soft działa znakomicie za co dziękuję wszystkim którzy się do tego dołożyli.
 5. Cześć, Jestem kolejnym zadowolonym forumowiczem i dziękuję wszystkim za włożoną pracę :-) Wszystko się pięknie udało, choć dopiero za trzecim razem z powodu antywirusa. Objaw w czasie instalacji nietypowy, wszystko ładnie rusza, wgrywa roota, wgrywa pliki a następnie wyrzuciło komunikat, że "Musi być root". Próba z prawami admina/bez objaw ten sam. Dopiero wyłączenie antywirusa, który sobie chodził w tle rozwiązał sprawę. Leci piwko!
×
×
 • Create New...