Jump to content

audiqa

Fan
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Place
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z Ali tez już mi przyszła jakiś tydzień temu. Z JOYBUY jeszcze nie.
 2. Zamówiłem dwie zobaczymy co to będzie. Wyszły mnie po 20,99$
 3. Można ustawić pace tak żeby podświetlenie wyświetlacza działało tylko np. w godzinach 19-23 przez podnoszenie nadgarstka?
 4. Po przejściu na tymczasowy telefon jakim jest huawei, miałem problem z powiadomieniami. Tzn. osoby dzwoniące pokazywało na zegarku PACE ale już np. sms-y nie. U mnie pomogło dodanie aplikacji KONTAKTY HUAWEI do lista akceptowanych w amazfit watch. Wchodzimy odpowiednio AW -> profile -> ustawienia -> powiadomienia ->ustawienia powiadomień aplikacji i tutaj szukamy Kontakty Huawei. Klikamy na suwak który automatycznie dodaje do akceptowanych. Co śmieszniejsze bez dodania tej apki, powiadomienia podczas połączeń normalnie pojawiały się na zegarku.
 5. Bez problemu paruje się na iOS i wgrywa PL język. Dzisiaj poszedłem na siłownie. Włączyłem na opasce tryb ćwiczenia. Po skończeniu tylko części siłowej bez kardio i zakończeniu treningu doliczyło mi kroki. Tak powinno być?
 6. Zamówiłem już pace z Hiszpanii wiec jakieś 7 dni i będzie u mnie. Mi band tez powinien niedługo przyjść. Koleżanka jest chętna na mi banda wiec nie będzie problemu. Ale bede miał okazje potestować.
 7. To zaryzykuje i zamówię pace. Przetestuje oba urządzenia i jedno zostawię sobie.
 8. @Lector a Ty miałeś stratosa? Zamówiłem już mi band 3 ale w dobrej cenie jest obecnie pace i zastanawiam się nad nim. Jak oglądam filmy to wydaje się mniejszy od stratosa wiec może by mi podszedł.
 9. Zamowilem na ali z ostatniej promocji za 18$. Stratos był dla mnie trochę za duży. Teraz tylko pytanie czy w połączeniu z telefonem będę mógł uruchamiać tryb np. Bieg zeby zapisywać podobne dane do stratosa?
 10. Masz nie odblokowany bootloader. Zacznij od tego a później wgranie ROM-u.
 11. Spróbuj jeszcze raz zainstalować. U mnie poszło bez problemu na ROM @S3V3N
 12. Pobrałem ale muszę poczekać bo zegarek wczoraj do 0% zszedł
 13. U mnie podobnie bateria. Ogółem na plus.
 14. Jeśli zainstaluję 1.0.4 to muszę update też zainstalować? Ok już iwem, że nie
 15. Ja swojego iphone musialem oddac na gwarancje bo bateria spuchla. Jak wroci to dam znac.
×
×
 • Create New...