Skocz do zawartości

xarrek

Sponsor
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O xarrek

 1. Jak chcecie polskie oznaczenia to według standardu a nie jakieś wymyślone. Druga sprawa to nie wiem w czym problem z standardowymi oznaczeniami uznawanymi na całym świecie ale jak tak emanujecie językiem polskim.
 2. Ja tam wolałbym standardowe oznaczenia NWES jedna litera i wiadomo a nie zbędnie zaśmiecać ekran.
 3. Ładowarka Amazfit Stratos

  Jedna na zdjęciach wyglada jak do Bip a druga jest dla Pace a nie dla stratosa.
 4. Co to jest za opcja "Secondhand" w "Watchface"? Co to robi bo nie bardzo widzę różnicy.
 5. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Oficjalny US z językiem angielskim.
 6. Aplikacja Amazfit z polskiego regionu. Dodam tylko że ten skrypt wywołujący QR na FW US nie pozwala na połączenie się z aplikacją z polskiego regionu, od razu jest błąd że zły QR.
 7. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  @TomekWalll Zmień region na Chiny. Odinstaluj aplikacje Amazfit. Poszukaj w sklepie aplikacje Amazfit i ja zainstaluj. Jak pojawi się logowanie do Mi to masz wersje chińska. Wtedy powinno sparować zegarek.
 8. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Na stock US jest tez mph ale wartość która podaje jest w km/h bo sprawdzałem.
 9. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Specjalnie sprawdziłem na iOS. Rom nie działa z wersja polska Amazfita trzeba ściągnąć z chińskiego regionu. Zegarek się paruje ale aplikacja wrzuca błąd. Na stock US działa wersja polska i chińska aplikacji Amazfit.
 10. Sprawdziłem jeszcze raz i wczoraj przechodziło parowanie z aplikacja z polskiego App Store a dzisiaj już nie. Niby się paruje ale aplikacja nie widzi a zegarek tak. Po powrocie na US parowanie działa bez problemu.
 11. Tak. Jak byłeś sparowany z chinska appka to trzeba zrobić "unpair" i z urządzeń Bluetooth usunąć zegarek wtedy wszystko pójdzie.
 12. Bazuje na wersji US więc działa z polskiego AppStore.
 13. Kod do odblokowania bootloadera

  Ja mam pocztę na gmailu i jeszcze nic nie dostałem (czekam 24h). Sprawdzałem spam i inne foldery. Jeden na zda od 3 dni nic nie dostał. Zgłoszę jeszcze raz na innego maila to może przejdzie. Dalej nic nie ma na obu mailach. Jest to już trochę denerwujące.
 14. Co zmienić na forum?

  Dodałbym obsługę tapatalk.
×