Jump to content

xarrek

Sponsor
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About xarrek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedna na zdjęciach wyglada jak do Bip a druga jest dla Pace a nie dla stratosa.
 2. @TomekWalll Zmień region na Chiny. Odinstaluj aplikacje Amazfit. Poszukaj w sklepie aplikacje Amazfit i ja zainstaluj. Jak pojawi się logowanie do Mi to masz wersje chińska. Wtedy powinno sparować zegarek.
 3. Na stock US jest tez mph ale wartość która podaje jest w km/h bo sprawdzałem.
 4. Specjalnie sprawdziłem na iOS. Rom nie działa z wersja polska Amazfita trzeba ściągnąć z chińskiego regionu. Zegarek się paruje ale aplikacja wrzuca błąd. Na stock US działa wersja polska i chińska aplikacji Amazfit.
 5. Ja mam pocztę na gmailu i jeszcze nic nie dostałem (czekam 24h). Sprawdzałem spam i inne foldery. Jeden na zda od 3 dni nic nie dostał. Zgłoszę jeszcze raz na innego maila to może przejdzie. Dalej nic nie ma na obu mailach. Jest to już trochę denerwujące.
 6. Dodałbym obsługę tapatalk.
 7. Kupilem taki zestaw i zobaczymy czy było warto.
 8. Na wniosku podałem 2.0.14.0 taki jaki mam wgrany ale czy do przejścia na US trzeba zrobić downgrade czy można z dowolnego?
 9. Właśnie sprawdzałem i o 20 zgłosiłem się, jeszcze nie dostałem odpowiedzi.
 10. Ile czekaliście na kod do odblokowania bootloadera?
 11. Chodzi mi o to gdzie (na jakim punkcie) trzeba uważać aby nie było czegoś takiego. Możliwe że jutro przyjdzie mi Stratos i będę się bawić
 12. Co się takiego stało że zniknął SN oraz zablokował się bootloader?
 13. Super właśnie jedzie do mnie zegarek i tutaj klops. Rozumiałbym jakby oferował usługę wgrania a widać perfidnie że sprzedaje linki. No nic zostaje wersja International i tyle. Ktoś na olx sprzedaje tarcze które są za darmo w necie
×
×
 • Create New...