Skocz do zawartości

Fabcio

Fan
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja mam to samo właśnie... Włączam stravę i nie ma w niej żadnych danych, a niby się zsynchronizowały...
 2. Fabcio

  wgrania oryginalnego softu EN na wesję CN

  Dzięki pomocy "wawu1991" udało się wszystko, wybaczcie za zamieszanie
 3. Fabcio

  wgrania oryginalnego softu EN na wesję CN

  A mi mógłbyś pomóc? Wiem, że może banalne pytanie dla Ciebie, czy dla Was, ale nie chce niczego zepsuć, udało mi się wgrać 2.0.11 PL,chciałem przejść z niego na International, czytałem kilka tematów i chciałem wgrać najpierw: Bo 2.0.11 PL bazuje na CN wersji, ale Twój link do v3 nie działa, tutaj pisaliście, że można wyżej wymieniony wgrać na 2.0.11 PL,ściągnąłem więc pliki według instrukcji,ale problemem jest błąd, o którym pisałem w poprzednim poście. Proszę więc o pomoc bardziej doświadczonych w tym temacie Panów.
 4. Fabcio

  wgrania oryginalnego softu EN na wesję CN

  Mam wer 2.0.11 PL, chciałem zrobić według Twojej instrukcji, ale mi pisze, że nie można wczytać recovery img gdy chciałem chiński wgrać 2.0.7... Nie znam się, ale może muszę wgrać: ?
 5. Dzięki Ci za pomoc, ale nie mam tego ble, przestawiałem nawet widgety,żeby były pojedynczo i też nie pomogło😐
 6. Zrobiłem jak wyżej napisałeś, mam komunikat "labs is already open" ale na ekranie z timerem,mi home,stoper itd nie ma ble connect, wersję mam 2.0.11. PL tą od Ciebie.
 7. Witam. Nie robiłem [FIX/SU] Amazfit Sport Watch 2/Stratos 2.0.11.1[instalacja brakującego bootloadera oraz SU/ROOT] ponieważ wszystko mi działa normalnie, jest jakiś inny sposób na wywołanie QR jeśli nie mam SU(root) ?
 8. Fabcio

  Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL

  Czyli którą dokładnie wersję zainstalowałeś z Holą? I w niej Xiaomi login, odinstalowałeś, następnie wersja z tego postu 2.3.0-play z GP - wersja PL? I w niej jak się logowałeś, z FB, czy google?
 9. Fabcio

  Amazfi 2

  Witam Panowie. Co z opcją snu? Mam obecnie trzecie zmiany, więc śpię w dzień, czyli zegarek nie wykryje tego automatycznie, ponieważ tylko w nocnych godzinach wykrywa...?
 10. Witam. Mam zegarek od niedawna i nadal chiński rom 2.0.10, żeby wgrać PL 2.0.11.1 muszę najpierw wgrać chińską aktualizację 2.0.11.1 czy z 2.0.10 da radę od razu na PL 2.0.11.1?
 11. Fabcio

  Amazfi 2

  Czy dobrze rozumiem, że zrobiłeś najpierw chińską aktualizację do 2.0.10.0, a później wgrałeś PL 2.0.8.0 i wszystko Ci działa dobrze? Pytam, bo ja miałem oryginalnie wersję od nowości 2.0.0.10, ciągle mi wyskakiwało, że jest update, więc go zrobiłem do 2.0.10.0 i z tego co ludzi pytałem, to mówili, że na 2.0.10.0 ten PL rom 2.0.8.0 nie będzie działał... Proszę o szybką odp ;D
×