Jump to content

Fabcio

Fan
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem to samo, ale po włączeniu aktywności i użyciu GPS-a, zakończyłem ją i później już kroki normalnie zaczęły się naliczać i do dziś jest ok
 2. Witam. Czy ktoś z Was ma na sprzedaż oryginalną ładowarkę do Stratosa 2? Albo namiary na jakiś bezpieczny zamiennik, który nie spali zegarka? Z góry dziękuję za odp.
 3. Wgrałem oficjalny rom 2.3.10.5 i problem nadal ten sam, więc to nie wina romu Kaudiiego,chyba zegarek się wypitolił... Pozostaje spróbować wrócić na starsze romy chyba albo ktoś coś poradzi? Pomysły jakieś macie może Panowie i Panie?
 4. @Kaudii®Niestety nie pomogło, to zegarek źle zapisuje trening, tzn nieprawidłowo odczytuje parametry i na nim ten wykres kątów jest ciągle nieprawidłowy, do aplikacji przesyła wszystko tak, jak jest na nim. Trudno, spróbuję zmienić rom i może później znów na ten przejść. Tutaj przykład identycznego biegu, w którym uczestniczyłem w tamtym roku i w tym, ta sama trasa, w tamtym roku porównywałem zmiany wysokości z innymi zegarkami i było w miarę podobnie, w tym roku ogromna różnica:
 5. Nie wiem, czy tylko u mnie tak, ale kąty nachylenia na tym romie nie zmieniają się, mimo, że biegam ciągle podobną trasą i tam na pewno powinny się zmieniać, na poprzednim romie od Kaudiiego było normalnie. Wysokość się zmienia, ale kąty już nie... nie...
 6. Ja mam to samo właśnie... Włączam stravę i nie ma w niej żadnych danych, a niby się zsynchronizowały...
 7. Dzięki pomocy "wawu1991" udało się wszystko, wybaczcie za zamieszanie
 8. A mi mógłbyś pomóc? Wiem, że może banalne pytanie dla Ciebie, czy dla Was, ale nie chce niczego zepsuć, udało mi się wgrać 2.0.11 PL,chciałem przejść z niego na International, czytałem kilka tematów i chciałem wgrać najpierw: Bo 2.0.11 PL bazuje na CN wersji, ale Twój link do v3 nie działa, tutaj pisaliście, że można wyżej wymieniony wgrać na 2.0.11 PL,ściągnąłem więc pliki według instrukcji,ale problemem jest błąd, o którym pisałem w poprzednim poście. Proszę więc o pomoc bardziej doświadczonych w tym temacie Panów.
 9. Mam wer 2.0.11 PL, chciałem zrobić według Twojej instrukcji, ale mi pisze, że nie można wczytać recovery img gdy chciałem chiński wgrać 2.0.7... Nie znam się, ale może muszę wgrać: ?
 10. Czyli którą dokładnie wersję zainstalowałeś z Holą? I w niej Xiaomi login, odinstalowałeś, następnie wersja z tego postu 2.3.0-play z GP - wersja PL? I w niej jak się logowałeś, z FB, czy google?
 11. Witam Panowie. Co z opcją snu? Mam obecnie trzecie zmiany, więc śpię w dzień, czyli zegarek nie wykryje tego automatycznie, ponieważ tylko w nocnych godzinach wykrywa...?
 12. Witam. Mam zegarek od niedawna i nadal chiński rom 2.0.10, żeby wgrać PL 2.0.11.1 muszę najpierw wgrać chińską aktualizację 2.0.11.1 czy z 2.0.10 da radę od razu na PL 2.0.11.1?
 13. Czy dobrze rozumiem, że zrobiłeś najpierw chińską aktualizację do 2.0.10.0, a później wgrałeś PL 2.0.8.0 i wszystko Ci działa dobrze? Pytam, bo ja miałem oryginalnie wersję od nowości 2.0.0.10, ciągle mi wyskakiwało, że jest update, więc go zrobiłem do 2.0.10.0 i z tego co ludzi pytałem, to mówili, że na 2.0.10.0 ten PL rom 2.0.8.0 nie będzie działał... Proszę o szybką odp ;D
×
×
 • Create New...