Jump to content

ColorSage

Novice
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. W takim razie jest to conajmniej zastanawiające... Niemniej, dziękuję za pomoc :). Jeszcze żeby tylko jakoś udało się go zaktualizować, by nie wywalał komunikatu dot. aktualizacji co każde wejście do xiaomi home i byłbym szczęśliwy. Ktoś miał podobny problem? Nie widzę tego omawianego na żadnym forum.
  2. Nie wiedziałem, że stan PM 2.5 powyżej/poniżej poziomu jest definiowane jako wzrost. Jest to logiczna translacja tego, co ustawiłem, a bardziej precyzyjnie pseudokodem: Jeżeli zanieczyszczenie mniejsze niż 10, to wyłącz. Jeżeli zanieczyszczenie większe od 12 i mniejsze od 25, ustaw tryb ręczny. Jeżeli zanieczyszczenie większe od 25, ustaw tryb automatyczny. Jeśli tak, to ich opis jest błędny.
  3. Miałem je: x<10: off 12<x<25: manual 25<x: auto, ale działały tylko pierwsza i ostatnia reguła. Chyba największym problemem jest teraz co chwilę wyskakujące powiadomienie o aktualizacji, której nie da się zainstalować odkąd mam odświeżacz. Czy da się ją zainstalować inaczej?
  4. Cześć :) Jestem tu nowy, ostatnio stałem się posiadaczem Mi Air Purifiera 3H, ale mam kilka problemów z apką oficjalną (w zmodowanej nie widziałem zasadniczych różnic - obroty nie byly i tak dostępne w automatyzacji). Po pierwsze, w żaden sposób nie mogę zaktualizować Firmware'a z wersji _0014 do _0017. Wywala błąd za każdym razem. Po drugie, czasami apka nie odświeża w ogóle stanu oczyszczacza. Da się to jakoś poprawić? Automatyzacja działa jak działa, 2 warunki nie działają, mam nadzieję, że kiedyś to naprawią.
×
×
  • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept