Jump to content

FromWp

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FromWp

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli v3 jest tylko w jednej wersji bez rozgraniczeń na cn i global?
 2. Na razie jedyne co mi przyszło do głowy to dodanie jeszcze jednej sceny bezpieczeństwa z wyższą temperaturą np wyłącz gdy wyższa od 24. Ale jak ta też nie zadziała? Obiad piątkowy gotowy.
 3. Jak działa przykładowa scena "jeżeli temp wyższa od 22 to wyłącz" wiem. Musi nastąpić przejście od niższej do 22. Ale jak piec działa i temp wyższa od 22 to taka scena nie zadziała. Chodziło mi o to czy istnieje sposób (scena) na bezwarunkowe wyłączenie jak temp wyższa od 22, bez przechodzenia od niższej temp. Chodzi może o hipotetyczna sytuację, że np z powodu jakiegoś błedu taka scena raz nie zadziała i piec bedzie grzał do końca świata (albo rybki w akwarium sie ugotują).
 4. Jest tak jak piszesz, tylko pytanie jak napisać scenę żeby to działało bez przechodzenia przez zadana wartość i czy to w ogóle wykonalne.
 5. BLE już działa w Eu. Gateway 3 z Mi Humidity Temperature Monitor też bo mam i używam. To z tym mniejszym kwadratowym 2 też powinno.
 6. Mi-store.pl ale promocja się skończyła, może wznowią.
 7. Powinno działać. Płyty główne w telefonach pokrywają powłoką oleofobową od jakiegoś czasu. Można też zalać całą elektronikę oprócz czujnika wilgotności klejem na gorąco.
 8. Dzięki, zrobiłem, zobaczę czy pomogło. Swoją drogą mocno to niedorobione, normalny "user" nie ma szans żeby wpaść na taki myk.
 9. Tak to z zewnętrznym termometrem jest przez mgl03 (też globalna wersja). Sprawdziłem timezone na mgl03 takie samo czyli CET. Scena rzeczywiście jest lan. Wcześniej miałem scenę z wewnętrznym czujnikiem (bramkę nabyłem kila dni temu), ale był jedna temp. dla całego dnia więc problemu nie było. Wolę z zewnętrznym bo jednak większa odległość czujnika od grzejnika robi różnicę. Z automatyzacją raczkuję, co zrobić żeby scena była cloud, a nie lan?
 10. Nabyłem taki sam ale z oficjalnej dystrybucji (trzy tygodnie temu w promocji za 299 z przesyłką). Czujnik temperatury ma. Temp pokazuje, ale tylko po wejściu przez kartę skrótów (na samym kafelku karty i wejściu w jego ekran już nie). Czyli plug-in niedorobiony, ale jak w chińskiej wersji nie ma termometru to nie dziwi mnie że w globalnej to niedorobione. Na regionie pl poza tym wszystko niby ok. Problem z automatyzacją, a dokładniej okresem efektywności. Sceny z temperaturą dzienną (okres efektywności 06,30-23,30) uruchamiają się w nocy, ale tylko czasami. Nie potrafię nad tym zapanować. Stre
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept