Jump to content

FromWp

Fan
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FromWp last won the day on July 11

FromWp had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FromWp's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. A jest jakaś nowa wersja magnetic mount? Czy chodzi o magnetic mount 2k? Ta zadziała.
 2. Bluetooth nie potrzebują, czyli bramka nie potrzebna. Tylko czy będa działać z Mi-home to trudno powiedzieć. Nie wszystkie Yeelighty działają. W Mi-Home można zobaczyć jakie są dostępne, ale rozszyfrowanie nazw, która jest która nie jest łatwe. Mam jedną która łączy się z Mi-home ale tylko z serwerem china.
 3. Po prostu nie używam powiadomień. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zewnętrzny czujnik ruchu typu PIR, a do podczerwieni oddzielny oświetlacz IR który nie oświetla owadów orzed kamerą.
 4. Nie trzeba jej włączać, nigdzie nie ma takiej opcji. Wystarczy uruchomić Asystenta monitoringu i będzie monitoring nagrywało w chmurze (niestety tylko z bieżącej doby, przynajmniej tak jest u mnie).
 5. Ta w której zapisuje monitorowanie jest darmowa. Niestety są to krótkie filmiki, chyba 6 sekundowe. Ale to działa prawidłowo. Ja sobie odpuściłem SD i używam tylko tego.
 6. A próbowałeś bez kart SD? Z najnowszym firmware ustawiony zapis na karcie powoduje problemy. Mam taką jedną i działa poprawnie tylko bez SD (nagrywa bez problemu w chmurze wykrycia ruchu).
 7. Prawda. Nie wiem jak to zrobić. Miałem podobny problem z grzejnikiem. Temperatura nocna była 19-20 stopni, a dzienna 20-21. Zdarzało się że rano po nocy była niższa od 20 (ale powyżej 19) i oczywiście grzejnik się nie włączał. Jedyne na co wpadłem to ustawienie minimum 19 stopni cały czas i czasowe włączenie grzejnika przy pobudce na 15 minut (co wystarczało na podniesienie temperatury w pokoju o 1 stopień).
 8. Twoja scena powinna zadziałać jak w momencie jej uruchomienia wilgotność będzie wyższa od 50 i spadnie poniżej.
 9. Akcji brak bo warunek nie spełniony. Lower than 50 to nie jest wartość bezwarunkowa. To zadziała tylko wtedy jak wilgotność przed uruchomieniem akcji była wyższa od 50 i spadła poniżej. Niestety tak to działa i niewiele można z tym zrobić.
 10. Prawdopodobnie szyfrowanie mu się nie podoba. Z WPA2 powinno zadziałać.
 11. Tak można. To tzwn mgl03. Najlepiej najpierw podłączyc z chińską lokalizacją to pobierze najnowsze FW (na eu nie pobiera). To jest ta sama co tu https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/sensory-i-czujniki/mi-smart-home-hub
 12. U mnie czas jest ok (widać na zrzucie), jedynie historii brak. Może masz bramkę mgl03 zalogowaną z czasem Pekińskim.Ten kwadratowy Mi ma mało kontrastowy wyświetlacz i przynajmniej mój egzemplarz pokazuje pół stopnia mniej w porównaniu z resztą termometrów (w oczyszczaczu, grzejniku, i okrągłym Mi).
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept