Jump to content

Radkovich

Novice
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ale przez ponad tydzień wszystko działało
  2. Kolejny dzień kolejny problem. Od 3 dni nie dostaję powiadomień z czujnika otwarcia drzwi, od tak nagle przestały działać. Włącza się alarm w bramce (v3 chińska), w aplikacji też, ale nie wyskakuje żadne powiadomienie. Serwer EU, apka modowana. Na oryginalnej to samo. Z ciekawości wywaliłem bramkę na modowanej apce z eu i przełączyłem na chiny i tam dodałem, powiadomienia działają. Jakieś sugestie ?
  3. Dzięki za odpowiedź. Szkoda, pozostaje tylko modowana apka. Tak dokładnie. Na modzie oczywiście działa również na EU.
  4. Cześć. Mam mały problem z czujnikiem zalania Aqara, bramką v3 CN (mgl03) i oryginalną apką. W przypadku oryginalnej apki (na serwerze eu/pl) przy próbie parowania, gdy pojawia się odliczanie, czujnik się paruje, bramka wydaje piski, ale odliczanie nie znika. Jeżeli przerwę odliczanie lub dobiegnie ono do końca to czujnik pojawia się w urządzeniach dziecięcych jednak bez ikonki i jest w trybie offline. Co ciekawe czujnik działa, bo jak go zaleje to to apce pojawia się alarm z czujnika. Tylko nie można wejść w jego ustawienia, bo jest offline. Na serwerze cn i modowanej apce wszystko d
×
×
  • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept