Jump to content

Hint44

Fan
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Hint44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć Po pewnym czasie użytkowania zegarka nasuwają mi się dwa pytania... 1. Czy w trakcie rejestrowania treningu można sprawdzić inne opcje np. włączyć kompas? 2. Czy można wykorzystać zegarek jako przycisk migawki i zrobić zdjęcie na odległość? Pozdrawiam 🙂
 2. To chyb jest pomysł. Zainstalowałem już Google Fit, jest połączony z Mi Fit, ale nie wiem jak przetransportować treningi. W google fit pokazuje mi pustą historię.
 3. No właśnie, dlatego bym wolał po prostu wyeksportować dane z aplikacji MiFit.
 4. W Mi Fit nie ma takiej opcji niestety. A nie będzie problemu jeśli sparuje zegarek z dwoma aplikacjami na raz?
 5. Potrzebuję wyeksportować zapisane treningi z aplikacji MiFit najlepiej do Stravy. Czytałem o aplikacji Notify, ale z tego co rozumiem, to zapisuje bezpośrednio z zegarka. A poza tym nie wiem co się stanie jak zegarek będzie sparowany z dwoma aplikacjami w jednym czasie.
 6. Dziękuję za odpowiedź. To jutro stanę się właścicielem tego zegarka Tak dla formalności to link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/smartwatch-xiaomi-amazfit-bip-a1608-nowy-CID99-IDHHmjA.html
 7. Cześć, Mam propozycję kupna zegarka takiego jak w temacie. Problem polega tylko w tym, że nie jestem pewny czy posiada on wbudowany GPS. Szukałem w necie i BIPów jest kilka wersji, możecie podpowiedzieć czy na pewno jest GPS, bo nie chciałbym się później zdziwić.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept