Jump to content

nocad

Fan
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Place
  Kuźniki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Co ile ładujecie Bipa? Czytam, że trzyma 2-3 tygodnie a ja po 2 dniach od naładowania mam już 75% a w tym czasie tylko 2 godz biegania.
 2. Ja mam taką sytuację, że przy wyłączonym BT i Wifi w telefonie mam cały czas połączenie z zegarkiem Nie wiem jak to możliwe. Telefon Huawei Mate 20 lite.
 3. Cześć. W trakcie dwóch moich ostatnich treningów (bieganie) zanikł mi gps po kilku km i mimo otwartej przestrzeni i chyba w miarę dobrych warunków pogodowych zegarek nie łapie pozycji już do końca treningu. Miał ktoś podobny problem?
 4. Mam dwa Stratosy pierwszy CN z wgranym Pl rom'em i drugi US (oryginał). Czasem biegam z dwoma jednocześnie i ten CN ma fatalne wskazania wysokości, ale do wskazań US nie mam większych zastrzeżeń. Dlaczego tak jest? ja nie wiem.
 5. fajnie by było, w wersji CN w aktywnościach był asystent głosowy.
 6. Witam, Czy w wersji US International zgadza się wam ilość kroków z zegarka z tymi w aplikacji? W wersji CN pokazywało mi tyle samo a po zmianie na US różnica jest ok 50 kroków.
 7. Podpowiecie jak ustawić powiadomienia głosowe w trakcie aktywności? W wersji polskiej miałem komunikat po każdym kilometrze, w wersji US nie wie gdzie to aktywować.
 8. jeśli nie przywrócisz do ustawień fabrycznych to nie utracisz aktywności.
 9. Dobrze myślisz zrobiłem jak opisane, ota działa. Instalowałem na 2.0.7.5 CN
 10. Smutna wiadomość. Nie masz za co przepraszać, każdy z nas wie na co się pisze i czym ryzykuje. Głowa do Góry
 11. Nie! Tylko aplikacje na telefonie. 1. Instalujesz Amazfit Watch wersję CN 2. Parujesz zegarek 3. Deinstalacja Amazfit Watch CN 4. Instalacja Amazfit Watch z Google play 5. Synchronizujesz że Strava
 12. W przypadku zegarka CN pierw instalujemy aplikację Amazfit Watch CN, gdy mamy już sparowany zegarek należy odinstalować aplikację Amazfit Watch CN i zainstalować aplikację Amazfit Watch z GP, w której jest opcja dodania konta Strava.
 13. Miałem ten sam komunikat. Tez miałem problem z wejściem w Fastboot za którymś razem udało się.
×
×
 • Create New...