Jump to content

maras26

Fan
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

maras26's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. @piteron dzięki, zdecydowanie lepiej to teraz działa 👍
 2. Tak robiłem restart, bramka posiada aktualny firmware. Może jest problem, że posiadam nawilżacz i termostat, który może służyć jako bramka ble? Jest to trochę irytujące jak wchodzę do pomieszczenia, a światło sie nie zapala, zdarza sie nawet, że po kilku godzinach nieaktywności czujka nie zalapie.
 3. W logu brak wykrycia ruchu i to samo w automatyzacji
 4. Hub V3, scena LAN, wejścia średnio co 30min.
 5. Cześć, Panowie czy to normalne, że większości przypadków nie włącza mi światła czujnik ruchu? Jest to loteria - na 10 razy może 2 razy załączy światło, co ma na to wpływ? Wymieniałem baterie w czujnikach, zmieniałem regiony, nawet router podmienilem na inny - bez efektu. Czujniki mam z Chin, a żarówki z europejskiej dystrybucji: - żarówki https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/zarowki/zrodla-swiatla/zarowka-smart-led-yeelight-rgb-1s?gclid=Cj0KCQjwweyFBhDvARIsAA67M71yn7yI9_iP3tweRBAW_8EjKVz3d7UIbPj1YHx42ngMbN1iT915XzoaAj3kEALw_wcB - czujniki ruchu https://a.aliexpress.com/_v5AHvH Apka oczywiście xiaomi home mod Czy zmiana czujników ruchu na np. Aqara cos zmieni?
 6. U mnie jest cos takiego, że router dodaje sie dopiero po sparowaniu go w miwifi. Problem w tym, że w apce mi home router jest offline.
 7. Znalazłem folder, w moim przypadku jest to 1001874, posiedziałem kilka godzin tłumacząc chińskie krzaczki (jest tego sporo), ale nadal w głównym oknie widać chińskie znaki. w folderze znajduje się "temp.bundle", czy to też trzeba przetłumaczyć? Mam również pytanie, dlaczego w aplikacji mi home router jest offline pomimo że jest podłączony?
 8. "Zmien nazwę" nie jest aktywne 😔
 9. @rezmus jesteś w stanie mi podpowiedzieć który to plugin odpowiada za router ax3600?, wiem że jest miwifi, ale wolę to mieć w jednym miejscu.
 10. Cześć, w jakim folderze znajduje sie plugin od obsługi routera w mi home? Może uda sie te krzaczki jakoś przetłumaczyć.
 11. Robot przestał nagle pobierać wodę i za cholerę nie wiem co z tym zrobić. Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne, ale jeżeli mapa ma zniknąć to poczekam na odpowiedź serwisu. Miał już ktoś doświadczenie z tego typu problemem? Ogólnie robot ok, ale to mopowanie to porażka, jak nie ulewal, to nagle przestał podawać wodę.
 12. @rezmus jak przywrócę robota do ustawień fabrycznych to stracę mapę? czy będzie jakiś backup w chmurze?
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept