Skocz do zawartości

Dwo

Fan
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Lc

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dodatkowo zapis pojedynczych punktów(współrzędnych w terenie) POI byłby przydatnym rozwiązaniem. Ewentualnie wpisywanie współrzędnych punktu docelowego i zegarek wskazuje azymut. Wiem istnieje możliwość wrzucenia *.GPX-a ale do tego potrzebny jest min. telefon.
 2. Poz. 18 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pb57QyfujDuinAUmUH2siISLN_3SginTyGz4H_npjTo/edit#gid=0 Dodatkowo pobieramy na tel. aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.psyberia.offlinemaps Zapisujemy mapy offline i kopiujemy do zegarka.
 3. Dwo

  Mapy Google offline

  Tak na Stratos działa poprawnie. Niestety posiadam jedynie wersję gdzie 1/4 od dołu wyświetlacza jest biała. Przypuszczam, że to kwestia reklam.
 4. Osobiście używam rower stacjonarny. W tym trybie wyświetla: czas, HR, kalorie, wykres HR to dla mnie wystarczy. Te same dane są w trybie orbitreka. Przy biegu na bieżni liczy jeszcze kroki, średnie prędkości i czas/km.
 5. Na Stratos tak jak na Pace działa aplikacja Offline Maps w której można ustawić: MGRS, Lat/Long, UTM i wiele-wiele innych takich jak w Ofline Maps na Androida.
 6. Radkiewicz faktycznie brak pomiaru całkowitej liczby kalorii na podstawie dziennego wyliczonego zużycia z danych antropometrycznych to duży minus. Ciężko mi się przestawić po przesiadce z Vivoactive HR. Może warto napisać do developerów amazfita? Przydała by się również opcja wyświetlająca całkowity przebyty dzienny dystans z kroków + aktywności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...