Skocz do zawartości
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Radom

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Potwierdzam bezproblemowe działanie słuchawek: QCY QY19.
 2. Witam. W jaki sposób mogę włączyć w Amazfit Pace opcję: Instalacja z nieznanych źródeł? Otóż, przy aktualizacji aplikacji: "Watch Droid Assistance" w zegarku pojawia mi się komunikat, iż ze względów bezpieczeństwa zegarek ustawiony jest, aby blokować instalację z nieznanych źródeł. Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. A rozparowałeś zegarek z telefonem przed instalacją?
 4. Moglibyście podać, jakie słuchawki udało Wam się sparować z zegarkiem Amazfit Pace, bo próbowałem już kilku i, jak na razie, smartwatch nie widzi żadnych? Oprogramowanie mojego zegarka: 2.6.0.12
 5. Ja mam telefon Honor 8 (Android 7) i wszystko działa.
 6. Myślę, że rom'u nie musisz zmieniać.
 7. Zainstalowałem po kolei: - Rel 38: Full install Version 1.2.50h: https://mega.nz/#!wUlwnLYR!4NhS_tTpa...lwXpK99QKo-OP8 - Update from Rel 38 to Rel 39 (1.2.51): https://mega.nz/#!wc0DHTrI!08jLXgcDL...RG1WGdDgZQgrIA - Amazfit Watch 1.7.4.4-dev: https://www.apkmirror.com/apk/huami/amazfit-watch/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-release/amazfit-watch-1-7-4-4-dev-android-apk-download/ - MiFit 3.2.0.1: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-2-0-1-release/ i wszystko działa. Zegarek paruje się z "MiFit", a "Amazfit Watch" synchronizuje się z "MiFit".
 8. Po wielu próbach udało mi się w końcu sparować "Amazfit Watch" z "MiFit". Aby tego dokonać, musiałem zainstalować wcześniejsze wersje aplikacji: "MiFit 3.2" i "Amazfit Watch 1.7.4.4 EN". Na obu aplikacjach zalogowałem się na to samo konto (w moim przypadku konto Xiaomi). Początkowo synchronizowały się tylko kroki i sen; tętno nie chciało. Dopiero po uruchomieniu w zegarku aktywności: "Chód", tętno zsynchronizowało się z aplikacją: "MiFit". Po dokonaniu aktualizacji obu aplikacji, synchronizacja nadal działa. Ważne! Synchronizacja działa przez chmurę, więc potrzebuje internetu.
 9. U mnie w aplikacji: "MiFit v. 3.3.4.11" logowanie na konto Google poszło bez problemu, natomiast w aplikacji: "Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL" przy próbie zalogowania się na konto Google pojawia się komunikat: "Błąd logowania: null". Na konto Xiaomi loguję się normalnie. W jaki sposób mogę zalogować się w "Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL" na konto Google? Dodam, że zegarek oryginalnie był w wersji International, ale wrzuciłem: "PACEfied AmazFit Rel 39: 1.2.51". Z góry dzięki za pomoc.
 10. W obydwu aplikacjach jestem zalogowany na to samo konto (Konto Xiaomi). Po wejściu w aplikację: "MiFit" i próbie sparowania zegarka, otwiera się samoczynnie aplikacja: "AmazitWatch", jednak zegarek nie pojawia się w "MiFit".
 11. Czy któraś ze spolszczonych wersji aplikacji, zamieszczonych na forum, pozwala na synchronizację z aplikacją: "MiFit"? Z góry dzięki za odpowiedź.
 12. Witam. Czy istnieje jakiś sposób na włączanie/wyłączanie WiFi i Bluetooth w Amazfit Pace? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 13. Witam. Czy istniej możliwość usunięcia z ROM'u płatności AliPay, bo i tak są nieprzydatne w naszym Kraju? Z góry dzięki za odpowiedź.
 14. @vito100 W jaki sposób zainstalowałeś jedynie nakładkę (bez romu)? Co zawiera taka nakładka? Z góry dzięki za odpowiedzi.
×