Jump to content

coldwelcome

Fan
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Zdecydowanie, co jakiś czas coś zmieniają w Matrixie :D
 2. Jak wgrać ten firmware 1.4.7_0115 ? Mam 1.4.7_0065 i nowszego w 'aktualizacji oprogramowania sprzętowego' nie ma.
 3. Nie mam żadnych żarówek. Jedyne źródła światła to pasek led od Yeelight i lampa sufitowa też Yee
 4. Wiesz, że ten sam pomysł mi się zrodził w głowie jak wystąpiły te problemy z bramą mgl03. Mam wolne smartgniazdo Sonoff i od dziś w nocy ustawię wyłączenie na 1 min. bramki.
 5. Czy do wykonania scen LAN wymagany jest internet ? U mnie internet mobilny LTE przez modem wpięty do stabilnie pracującego routera Asus rt-58U siejącego w 2 zakresach. To że nie widać urządzeń w aplikacji MiHome i scen w chmurze można przypisywać błędom/brakiem sieci internet, ale niereagujące sceny LAN z użyciem urządzeń zigbee (np. przycisk i gniazdo) to chyba problem bramki zigbee ? Jeżeli jestem w błędzie lub wielkim błędzie niech ktoś mnie poprawi.
 6. Zdecydowanie. Wczoraj lagi w komunikacji z bramą. Dziś w nocy PIR-y nie załączyły mi oświetlenia. Po wejściu w MiHome wszystko było Offline poza sprzętami BLE i WiFi. Restart bramki nie pomógł, teraz jest w normie - wszystko jakoś działa.
 7. W jaki sposób w Mi Home (mod) dodać do PIR (wersja bez czujnika światła) opcję wykrycia braku ruchu = 1 min, bo wersja PIR z czujką światła ma "No motion within 1 minute (hardware mod and mgl03 gateway needed)" Hardware mod w PIR i bramkę mgl03 mam, jednak czujki PIR bez pomiaru światła nie mają opcji braku ruchu = 1 min.
 8. U mnie PIR z pomiarem światła (wtyczka 1.0.40) ma opcję 1 minuty natomiast PIR bez pomiaru światła (wtyczka 1.1.1) nie posiada tej funkcjonalności.
 9. Coś się działo faktycznie, lagi na regionie EU i dodatkowo przycisk uruchomił mi scenę, która nie była przypisana do niego - scena LAN
 10. Na S9+ powiadomień praktycznie nie mam lub są z takim opóźnieniem, że nie warto sobie tym głowy zawracać, np. powiadomienie o testów czujki zalania przyszło po kilku dniach. Na innym telefonie - S5 powiadomienia przychodzą niemal natychmiast.
 11. Nie masz problemu z liczeniem zużycia energii w tym aqara relay? U mnie na bramce V3 (ta z micro usb) w pewnym momencie przestaje zliczać zużycie. Restart bramki pomaga ale na kilka dni .. może kilka.
 12. Podepnę się z pytaniem. Ile maksymalnie urządzeń obsłuży bramka Xiaomi wersja 3 (z micro USB) ?
 13. Mam 2 szt tych gniazd i oba działają dobrze z tą bramką. Jeżeli ma znaczenie to bramka kupiona na Ali, gniazda także.
 14. Czyli jednak nadal nie działa ? No właśnie, zdziwiło mnie to, że bramka pewnego ranka pogubiła urządzenia na regionie RUS, poza tym śmiga.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept