Jump to content

draxterix

Fan
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie tu jest pytanie. Po zakupie wszystko działało poprawnie na wersji global. Potem wyszła aktualizacja firmware i .... Wszystko się skopało. Można było tylko włączyć i wyłączyć. Kolega rezmus rozgryzł temat i urządzenie wróciło na global. Tak teraz działa. Pojawiła się nowa aktualizacja i boje się ją puscic by znowu wszystko nie siadło. .... Dlatego chciałem zapytać czy ktoś to testował? Wywali region na cn czy zostanie na globalu?
 2. Witam. Pojawiło się nowe oprogramowanie dostępne w Xiaomi hone. Posiadam wersje 2 i dzięki koledze rezmus wszystko zaczęło śmigać na globalu. Aktualizował już ktoś to firmware? Nie wyleci mi z regionu pl tak jak przy poprzedniej aktualizacji?
 3. Możesz wysłać priva gdzie go kupiłeś? Szukam właśnie tej wersji.
 4. Nie... Widać w tym modelu nie ma tego. Sam guzik włącz. Jak coś grzejnik jest udostępniony. Zerknij w chwili wolnego. :))
 5. Zmieniłem strefę czasową na Chiny i działa. Jak mam wrocic na swoją strefę czasową? Jak zmienię na Warszawę znowu pluje mi się że urządzenie nie do tego regionu
 6. Wtedy będę go mieć na chińskim regionie. Jest jakiś sposób by działał tak samo na pl jak tamten? Teraz będę mieć jednen w regionie pl a drugi w cn co już jest totalnie bez sensu. Potwierdź mi co mam zrobić by to zasmigalo w regionie pl?
 7. Grzejnik jest identyczny... może też nie mieć - nie wiem bo go nie potrafię dodać do mi home Nie wiem jak to zrobić. Znalazło firmawere do niego ale nie chcę go atualizować bo nie wiem czy coś sie nie pochrzani. JEsteś w stanie coś poradzić?
 8. Rezmus - racja. Sytuacja wygląda tak - chińczyk mi wymienił go na nowy (poprzedni nie wyświetlał temperatury). Problem w tym że nie mogę go dodać nawet na chińskim regionie bo wali że chiny to nie ten region. Co radzisz? Sciągnąć moda i wtedy spróbować? Można coś z tym zrobić?
 9. Witam, Kupiłem grzejnik mi smart heater. Dzisiaj został dostarczony - mam jednak problem z jego dodaniem do aplikacji Mi Home. W regionie PL mi go nie znajduje, a po przełączeniu regionu na Chiny wali że urządzenie nie jest do tego regionu ... Powoli tracę cierpliwość. Może mi ktoś pomóc?
 10. No nie tak do końca urządzenia się pojawiły ale nie mam z nich odczytu... chyba trzeba je przerestartować...
 11. Dzięki rezmus. Juz kupiłem teraz 2 miesiące czekania i będzie u mnie.
 12. Witam. Dzięki, chodzi mi konkretnie o to co w zalaczniku na dole "czujnik fotoelektryczny". Takie coś chcę kupić. Czujnik fotoelektryczny. To co mi wysłałeś wygląda na to co szukam ale jest zingbee i nie wiem czy moj bramka to pociągnie.
 13. Część. Chciałbym poprosić znawców xiaomi lub osoby które siedzą w temacie. Kupiłem czujnik ruchu xiaomi i do kompletu potrzebuje dokupić czujnik zmierzchu. Chciałbym go kupić w wersji europejskiej, dokładnie ten co jest w apce mi home. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie z zakupem Tego czujnika? Na Ali jest tego pełno ale wszystkie zinbee a nie potrafię odszukać tego z apki oryginału..
 14. Kombinowanie z przesuwaniem godzin na nic sie zdało. Recepta rozmusa rozwiazała problem. Mam jeszcze jeden temat - teraz wyszedł - mam termometry https://pl.aliexpress.com/item/32843489009.html i teraz na każdym z nich mam inną godzinę. Skoro bramka się zsynchronizowała to problem musi nie leżeć w niej. Jest jakiś sposób na wyrównanie w nich godzin ?
 15. Mam bramkę: https://pl.aliexpress.com/item/4000493652299.html i podłączony do niej czujnik ruchu: https://pl.aliexpress.com/item/1000008294004.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7e005c0f1D8DWg Zrobiłem sobie automatyzację - w stylu - wykryj ruch i załącz lampkę. Działa poprawnie. Jednak chcę zrobić widełki czasowe bo włączanie lampki gdy jest jasno mija się z celem. Ustawiłem więc czas od 17:00 do 22:00 i kapa. Wybiła 17:20 i nie działa. Czujnik ruchu rejestruje zdarzenie ale lampka sie nie włącza. Zapisuje po 3 razy i kaplica. Nie chce się uruchomić i tyle. Mówię ok zmienię od 22:
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept