Jump to content

überjanusz

Novice
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
  1. A więc stało się. Jako że życie to sztuka kompromisów, płynie do mnie.... GTR lite. W sumie zdecydował trochę przypadek, trafiłem na ali w takiej cenie że nie było sensu się zastanawiać. Mam nadzieję że wrażenie będzie lepsze niż po bipie, zawsze można sprzedać i spróbować z Neo.
  2. Dzięki za konstruktywną odpowiedź 👍
  3. Super 👍 A w trakcie treningu wyświetla opaska bieżące tętno? I jak to w końcu jest z wibracjami, na Ali w ocenach często pojawia się informacja że nie ma a w opisie podobne jest że powiadomienia są właśnie w formie wibracji. Pojawiły się w końcu w oficjalnym sklepie wszystkie kolory więc kusi mnie zamówić, co prawda jeszcze nie dostępna wysyłka z Polski ale trudno. Wciąż mam dylemat między Neo a GTR. Tak wiem że to zupełnie inny przedział cenowy ale oba modele mi się podobają, oferują funkcje z których będę realnie korzystać, jedynie w Neo kwestia powiadomień zastanawia.
  4. Witam wszystkich jako nowy w tym zakątku internetu. Czy ktoś już otrzymał Neo i mógłby co nieco o nim napisać. Najbardziej mnie interesuje czy można go wykorzystać do biegania/roweru. Mam obecnie mi band 1s (tak wiem, zabytek że hoho 😉) także moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane. Domyślam się że zapis trasy z poziomu aplikacji i w oparciu gpsu telefonu jest możliwy. Czy zostanie zapisane tętno i np częstotliwość kroku. No i zależałoby mi żeby w trakcie treningu widzieć na żywo swoje tętno na zegarku. Gdyby był jeszcze dystans i czas to byłoby idealnie.
×
×
  • Create New...