Jump to content

Oibis2

Fan
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Hej Jak w tytule, bardzo irytujące to jest. Dodam że tylko przy odtwarzaniu muzyki po bluetooth. Np jadąc rowerem słucham Spotify na słuchawkach bluetooth i przy każdej nowej piosence mam to powiadomienie. Nie mam pojęcia jak to wyłączyć. Może ktoś z Was się z tym spotkał? "możesz kontrolować odtwarzanie dźwięku w telefonie..."
 2. Hej, wszystko wróciło do normy. Te które nie dotykałem już działają z tym że wszystkie barwy są białe, tak jakby się coś zresetowało. Te które rozłaczałem ponownie teraz sparowałem i działają. W sumie dziwna sprawa, samo wszystko przestało działać i po kilkunastu godzinach samo działać zaczęło tylko barwy żarówek się zresetowały. Może jakiś Chińczyk coś wyłączył? Tylko szkoda że wczoraj w nocy po ciemku musiałem chodzić 😶🤔
 3. Hej Od wczoraj mam problem ze wszystkimi czujnikami jakie mam (po kilka cz. ruchu i otw. drzwi). Żaden nie działa a w historii jest błąd, nie udało się uruchomić - > nietypowy błąd i trzy wyjaśnienia. 1. Słabe działanie sieci. 2. Błąd urządzenia 3. Błąd serwera. Dodawałem czujniki na nowo, żarówki też. Nic nie działa, cała chałupa w ciemności.
 4. Hej Od wczoraj mam problem ze wszystkimi czujnikami jakie mam (po kilka cz. ruchu i otw. drzwi). Żaden nie działa a w historii jest błąd, nie udało się uruchomić - > nietypowy błąd i trzy wyjaśnienia. 1. Słabe działanie sieci. 2. Błąd urządzenia 3. Błąd serwera. Dodawałem czujniki na nowo, żarówki też. Nic nie działa, cała chałupa w ciemności.
 5. Cześć Zakupiłem ostatnio trzy takie termometry. Wszystko połączone z ble i działa. Tylko nie wiem jak wyłączyć powiadomienia o spadku temperatury do 19 stopni. Nigdzie nie mogę znaleźć aby to wyłączyć lub ustawić inną wartość. Całkowite wyłączenie powiadomień nie wchodzi w grę ponieważ mam inne czynniki z których powiadomienia muszą przychodzić. Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...