Jump to content

elenril

Fan
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tutaj szerszy opis: http://www.phmd.pl/api/files/view/544367.pdf
 2. Środek to Transflutryna.
 3. O dziwo w kocu ruszył ten odstraszacz komarów. Ale widzę, że podobnie jak z innymi urządzeniami BT chyba nie ma możliwości ustawienia z nim automatyzacji (żeby np. włączył się po zmroku przy otworzonych drzwiach tarasowych i świetle w pokoju).
 4. A po włączeniu (przycisk przez 3 sekundy) dioda ma stały biały, tak?
 5. U mnie jest z nim coś ewidentnie nie tak. Jak patrzę na filmiki w necie, to po przyciśnięciu przez 3 sekundy powinien się uruchomić (dioda stale biała), parowanie to dioda niebieska, brak wkładu dioda żółta (wkład ma też swoją baterię). U mnie po przytrzymaniu przez 3 sekundy dioda tylko raz miga na biało (przy wyjęciu wkładu na żółto). O dziwo w Xiaomi Home wykrywa urządzenia bluetooth po tym przytrzymaniu przycisku, ale sparować się już nie da (na ekranie z parowaniem znów po paru sekundach dioda tylko raz błyska na biało). Mam chyba najnowszą wersję tego urządzenia (baterie są jedna na drug
 6. Hmm... to będę próbował. Ogólnie wykrywa wśród urządzeń, ale nie daje się sparować na kolejnym ekranie z dodawaniem.
 7. Udało się komuś dodać Xiaomi Mijia Mosquito Repellent na serwerze EU? Mam problem ze sparowaniem i podejrzewam, że może chodzić region.
 8. Dzięki @rezmus, już działają u mnie wszystkie kamerki. A na magnetic mount można nawet cofać się i odczytywać zapisany obraz w karcie pamięci
 9. Dzięki @rezmus za namiar na apkę. Poszły u mnie Imilab N2 i CMSXJ16A, ale ta z magnetic mount mała też się nie wyświetla. edit: sterowanie też raczej nie działa, ale ważne, że jest podgląd. Choć możliwe, że Chińczycy przy okazji też go uzyskują
 10. Wygląda na to, ze Aqara przymierza się do wydania nowego przełącznika jednokanałowego dedykowanego na Europę (zapowiedzieli dwie wersje, jedną bez neutralnego przewodu) Dziwne tylko, że kształt wciąż kwadratowy, a nie okrągły do naszych puszek, chociaż pewnie rozmiar mniejszy od obecnej wersji dwukanałowej i się zmieści.
 11. Aha, to dziękujemy Z tym dodawaniem też stosowałem taką metodę. Bo mój hub nie reaguję na wprowadzanie w tryb parowania przez przycisk na obudowie.
 12. Oprócz możliwości wyłączania kamer z kafelków zauważyłem też, że bramka Xiaomi Mulitmode Gateway v3 na serwerze EU ma możliwość bezpośredniego podłączenia o wiele więcej urządzeń dziecięcych. Wcześniej też było to możliwe, ale trzeba było wprowadzać w tryb parowania ręcznie, teraz można je wybrać z listy. Możliwe, że było to dostępne wcześniej, ale dopiero dzisiaj przy okazji rzuciło mi się w oczy.
 13. Czy mógłbym jeszcze poprosić o automatyzacje ruchu lewo/prawo? Kiedyś pisałeś o takich na Pepperze, ale nie mogę tego tam znaleźć.
 14. Takiej funkcjonalności ten budzik raczej nie ma wbudowanej. Chyba że rezmus coś wyczaruje z kodu Ale wtedy też będziesz miał dużo szybsze zużycie baterii.
 15. Sorry, nie zauważyłem tego pytania - ta opcja właśnie działa w ten sposób, że można ustawić oddzielną moc podświetlania w dzień i w nocy. Ale samo podświetlanie zawsze następuje dopiero po "pacnięciu".
×
×
 • Create New...