Jump to content

Capekrc

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, Rezmus mi pomógł, teraz Oczyszczacz 3H i Nawilżacz powietrza działają jako bramki BLE i widzą wszystkie 3 czujniki temperatury od Xiaomi. Dzięki wielkie za pomoc!
 2. To jakie konto wpisać do udostępnienia ?
 3. Dobra wartości się już pokazały jeszcze historia się musi odświeżyć, została tylko kwestia zmiany FW w oczyszczaczu żeby wykrywał te czujniki.
 4. Rezmus muszę przeprosić za zawrócenie głowy, ogólnie nawilżacz mi nie wykrywał jakieś 2 miesiące temu tych czujników, a oczyszczacz kupiłem tydzień temu i też nic nie pokazał. Teraz wyciągnąłem z szafy nawilżacz właśnie go podłączyłem do gniazdka żeby zrobić screen i patrzę, a nawilżacz nagle wykrywa te czujniki (super), a oczyszczacz niestety pokazuje 0 urządzeń. Teraz mam kolejne pytanie jak wyłączę bluetooth w telefonie to w którym miejscu powinny mi się wyświetlać wartości z czujników bo narazie jak wszedlem w czujniki to wyświetla się tylko info żeby właczyć bluetooth ale czytałem w jedny
 5. Oczyszczacz 2.0.7.0014, a nawilżacz 1.6.7.1005 w apce pokazuje, że aktualne jak przełączę na Chiński serwer to pokazuje nowsze ale nie aktualizuje bo czytałem na forum ok. pół roku temu, że ktoś tak zaktualizował nawilżacz i później mu pomagałeś wrócić do starej wersji oprogramowania bo coś nie działało dobrze.
 6. Kupiłem 3 te czujniki wilgotności i temperatury kwadratowe z wyświetlaczem oraz mam nawilżacz xiaomi evaporative humidifier 1, oczyszczacz 3H i zmodyfikowaną aplikację Mi Home. Jak wchodzę w aplikacji na BLE pokazuje do wyboru nawilżacz albo oczyszczacz i teraz który nie wybiorę to i tak nie znajduje tych czujników temperatury jak z samego telefonu je podłączę to działa ale przez te dwie "bramki" już niestety nie. Pomoże mi ktoś z tym problemem ?
×
×
 • Create New...